Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Zajam ponuda . Biste li riješiti svoj ​​financijski problem?

Ma ti s kreditima su ko kuga. Kad se zakače, nit poštovanja nit srama! p.s Evo, s obzirom da uvodničarka se full (al pod debelim navodnicima) drži pravila ove stranice/foruma, sve ženske će poludit za njenom "pomoći"! [:hihot] Baš je iskrena - na stranicu sa trgovinom i to ISKLJUČIVO modom ona kelji kreditne ponude. (šteta što nema onog smajlića koji čekićem onog drugog lupa po glavi, odmah bi ih deset okačila dotičnoj) [:hihot]
2014 04 05
Evo,ja bih odmah 7 kredita!Odmah [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Ne samo to nego ću nagovoriti sve koje znam da uzmu kredit od profila sa stranice za prodaju odjeće i modnih dodataka. Evo,odoh sad ODMAH znati. Neznam što sam uopće toliko i čekala.
2014 04 05
Zdravo, ja sam gospođa Becky Ovia, privatni zajam zajmodavac koji daje život vrijeme priliku kredite. Trebate li hitan zajam očistiti svoje dugove ili vam je potreban kapital zajam za poboljšanje vašeg poslovanja? jeste li bili odbijen od strane banaka i drugih financijskih ustanova? Trebate li konsolidacija kredit ili hipoteku? traži više nema jer smo ovdje da bi sve svoje financijske probleme stvar prošlosti. Mi kreditnih sredstava kako bi se pojedincima kojima je potrebna financijska pomoć, da imate loše kreditne ili je potrebna novca za platiti račune, da ulagati u poslovanje po stopi od 2%. Želim koristiti ovaj medij je obavijestiti vas da smo pružiti pouzdane i korisnica pomoći i da će biti spremni da vam ponuditi kredit. Tako nam se obratite danas putem e-maila: ([email protected])
2014 07 08
1 2