Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jeftini profili :))

Slobodno zavirite, ako Vam koja cijena ne odgovora slobodno pregovarajte sa mnom za nizu cijenu :*
2016 09 13
poz curke :) dosane nove stvari, sve jako jeftino od 1o kuna :) sve moderno zavirite
2016 09 14
Ej curke, i kod mene je jako povoljno, ali se još možemo i dogovoriti oko cijene :) slobodno pogledajte :)
2016 09 15
nova i jeftina :) bacite oko na moj profil :)
2016 09 15
Posjetitee moj 🙈
2016 09 16
ljudi moji, kako moram hitno se rijesiti 95% ormara, dajem jako jeftino odjecu, obucu, kozmetiku, ma sve :) dakle ako ima netko iz splita, da dode vidit sto mu pase super, ako ne, nek mi napise ovdje u inbox sto mu treba, ja slikam i posaljem na whatsapp ili viber ili fejs, jer moj glupi usb od moba ne radi, samo se javite u inbox.. spasit cete me! hvala puno cure unaprijed!
2016 09 18
u mom ormariću je većina novih stvari po pristupačnim cijenama, pogledajte i pitajte za sve informacije, bez obaveza :") :")
2016 09 18
evoo i kod mene mislim da imaa za svakoga po nestoo, cijene smatram da su stvaarno niske a kod kupnje 2 stvari mogu biti jos nize :) dogovorit cemo se
2016 09 18
evoo i kod mene ima ,mislim da si svatko može pronaći po nešto ;) :D :D
2016 09 18
Kod mene ima scega po malo na profilu, za cijene se mozemo dogovorit. Bitno mi je da se rijesim sto vise stvari zbog selidbe Nadam se da ce te mi uspjeti pomoci ;) Ako za nesto smatrate da je previsoka cijena, slobodno predlozite svoju, slozite si LOT...sto bi se reklo ide popust na kolicinu ;) Moguca je i zamjena za nesto iz mojih omiljenih ili ako mi se bas nesto svidi, al kazem, potrebno je rijesit se sto vise stvari :)
2016 09 19
AKCIJA!! 35 kn, 50 kn većina artikala.. lot tri artikla od 35 kn _ 100 sa uključenom ptt dva od 50 -100 sa uključ ptt ZATVARM POLAKO PROFIL..DOGOVORI..
2016 09 19
Cure kod mene vrijedi da ponudite sami cijenu i vaše je😊
2016 09 19
pogledajte moj profil :) oko svega se možemo dogovorit,pa isto tako i oko cijene :)
2016 09 20
Slobodno odite i na moj profil :D Cijene su jako niske, a i ako ima neka previsoka možemo se dogovoriti oko svega Ne nabijam cijene jer se stvarno želim riješiti stvari iz ormara
2016 09 20
kod mene dodane nove stvari, imam hrpu brendiranih stvari sve dajem jeftino, uvijek sam za dogovor oko cijene također mijenjam sve
2016 09 20