Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jeftini profili :))

Drage moje, imam puno novih stvari po super cijenama ! Škicnite :D :D
2017 09 10
Dodane nove dvije zarine haljine za 80kn! Škiiiicniteeee ;)
2017 09 10
Kod mene gratis poštarina! Ima hm haljina idealna sad za jesen 70kn. Jesenski lot 100kn ili si sami složite Dječjeg isto imam ponešto
2017 09 11
Bok cure! Relativno sam nova ovdje,sa 7 pozitivnih povratnih... Imam LOT crnih haljinica...zara stvari,kaputice i nesto za zamjenu :) Oko svega se mozemo dogovorit :) %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
2017 09 11
isto sam ju pronašla preko ovog forma, tako HVALA
2017 09 12
Rasprodaja apsolutno svega! Rješavam se stotinjak komada - Zara, Replay, Diesel, Bikkembergs,, ELFS, h&m, Nina Sew... Iskoristite priliku i pitajte sve što vas zanima. Poviše 100 kn ja plaćam pt. 😄
2017 09 13
Cure, kod mene kreće velika rasprodaja, all must go!!! Hitno hitno!! Nisam za zamjene jer selim i svaka kuna mi dobro dođe, ništa ne prelazi 100kn, nudim popust na količinu, a u svim cijenama je već uračunata i poštarina!!! <3 :")
2017 09 13
Kod mene možete pogledati na profilu. Nudim svašta i za jako nisku cijenu jer mi je u cilju riješiti se stvari. Sve su stvari očuvane i u super stanju, neke su i nove. Preselila sam se, a ormari su mi puni i nemam kud s tim stvarima. Stavljat ću još toga. Za sve se možemo dogovoriti, samo pitajte jer, još jednom, u cilju mi je RIJEŠITI SE tih stvari.
2017 09 14
OMG
2017 09 17
Mislim da je kod mene stvarno jeftino, sve po par kuna :)
2017 09 17
Pozdrav dame..tu sam tek par dana, pa eto da i ja sebe malo besramno promoviram..kod mene cete naci stvari vec od 15 kn..prodajem vecinom svoju odjecu, da se rijesim i napravim mjesta. Tek sam krenula, ali bit ce svaki dan nesto..pozdrav
2017 09 19
Nova sam, ako netko trazi poslovne hlace za 50 kn ili haljine za izlaske moze proviriti u profil !
2017 09 20
Ucitala sam dosta povoljnih artikala, pogledajte 😘
2017 09 20
Drage cure, snizila sam neke cijene dodatno, u interesu mi je riješiti se stvari koje su višak, stoga svakako bacite oko... <3
2017 09 21
Djevojke,ja sam nova tu. Evo, procekirajte profil pa same prosudite. Smatram da stavljam realan omjer cijene I kvalitete. Isto tako, cijene mi nisu fiksne, uvijek mi mozete predloziti cijenu pa cemo se dogovoriti 😊😊
2017 09 22