Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Parfemi-testeri

Moze mi netko napisati u cemu je fora s ovim parfemima od 20 ml ? Jesu to replike, kopije, testeri? I odkuda im na kile toga. Malo sam zbunjena, a i radoznala :) !
2013 01 24
e to baš i mene zanima,ja sam jučer poslala curi upit ali ništa ne odgovara,ma ja nevjerujm da su to originali,ma to negde kupe u bosni na placu,hehehe,pa zato imaju toga na kile
2013 01 24
hej ja mislim da ne postoje takva pakiranja original...i da postoje imali bi mozda 2-3 a ne bilo koja firma...ali...ja sam jednom kupila lolitu taj parfem...i super traje i miris naravno isti...tako da...po meni originali ne mogu biti..ali su mirisi super..puno bolji od npr. fm-a
2013 01 24
marina0201,i kako su parfemi pakovani?jer na slici ne vidim da su u bočicama?
2013 01 24
hej, ja sam naručila ovdje od jedne žene. ne znam jel original ili ne jer se ne kužim toliko u parfeme (posebno u one koje nikad nisam koristila), ali mogu vam reći da je taj koji sam naručila dugotrajan i prefin. a za 35-40kn definitivno se isplati!
2013 01 24
Ja sam uzimala par, super su mi bili. Pakirani u plosnate plasticne kutijice, zovu ih kazetice. Otkud to dolazi, pojma nemam. I kakav im je sastav? Ali su mi puno bolji u usporedbi recimo s refanom.
2013 01 24
ne,ovo je ja mislim bočica ko kazetica,baš kako je mariemica rekla
2013 01 24
To znaci da su parfemi auteticni? Da isto mirisu kao i originali? Prije par minuta je bila na nslovnici fotka gdje cura prodaje 1 plus 1 gratis za 20 ak kn, ali vise ju ne mogu naci, pa ako netko ima link, posaljite!
2013 01 24
@marina0201 ... te staklene bočice - u tom obliku parfeme od 20ml sam imala - mama mi je kupila dva takva (hypnose i the one), oba dva su mi bila dobra i fino miriše... inače koristim te parfem (obično sam originale kupovala) pa mogu reći da su ove kopije ili kako već -- mrvicu slabijeg intenziteta od pravog originala... ali su skroz dobri.. [:zaljubljen] i opet bih kupila - dobri su za torbicu, za van.. a imaju još parfemi u četvrtastom obliku (na ovim stranicama ih ima za kupiti) - osobno sam kupila nekoliko takvih po 40 kn, dala sam za poklone i naravno ostavila sebi jedno 4 komada .... super su [:zaljubljen] ima ih dovoljno za špricati se, dali su kopija ili što već ... skroz su u redu [:zaljubljen] isto idealni za torbicu i sl. i opet bih kupila... simpa su i za poklončić [:zaljubljen]
2013 01 24
ja sam ih prodavala , i opet budem [:smije] , naravno da nisu orginali , da se ne bi zavaravali , kao što nije Refan , NIcol i tome slično ....ali ovi su stvarno jako dobra kopija ,a što je još važnije , ne ishlape brzo , e sad je problem što su se pojavile razne varijante ....
2013 01 24
sad i mene zanimaju ali ne zanima me odakle su to cure nabavile (nikad nebi nikog mi pitala otkud tebi to) nego bi link da kupim
2013 01 24
imas ih vise koji prodaju, odi na kozmetiku , pa na parfeme i vec ces vidjeti [:smijesi]
2013 01 24
tnx sanjalica 88 [:smijesi] bacam se na trazenje samo da mi jos stranica ne steka ...
2013 01 24
ma ima ih hrpa na ovoj stranici [:zaljubljen] cijene su 35-40 kn otprilike.. bar su takve bile, ne znam da li su ih sad mjenjali što...
2013 01 25
i ja sam kupila jedan muski u obliku kazetice. taj je parfem u originalu intenzivan i dugotrajan, a ovaj isto fino mirisi, ali nije toliko intenzivan i bome ne traje toliko dugo pa necu ponovno kupiti. ne svidja mi se to plosnato pakiranje. radije bih da su onakve bocice.
2013 01 25