Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Frizer - ZG - povoljno

Pozdrav cure, molila bih vas da mi preporučite frizerski salon u Zagrebu koji ima povoljne cijene šišanja duge kose! Zahvaljujem, Peggy [:smijesi] [:poljubac]
2014 04 24
Imaš outlet u onom Konzumu na Črnomercu, koliko znam ne šišaju ništa lošije nego drugdje, i outlet u Dugavama (ili Travnom? mislim Dugave..). Sve je po 25 kn, ako tražiš povoljno. [:smijesi]
2014 04 24
Znači salon je baš u sklopu tog Konzuma? :)
2014 04 24
Da, unutra. Ono kak u Konzumima znaju bit i cvjerćarne, kemijske čistionice itd, tak je u ovom frizeraj. Jedino ne znam jel se unaprijed naručuje ili ne.
2014 04 24
Hvala ti puno. Baš ću ići sutra pogledati. :)
2014 04 24
Peggylee ak ces ic na sisanje tam javis dojmove?? [:zaljubljen]
2014 04 24
imaš na kvatriću na tržnici iznad dm-a, 50kn,mislim to je za zagrreb jeftinjava teška,a meni su cure tam bile super,meni su za bob naplačivale 40kn
2014 04 24
I mene zanima za to u konzumu! Ako će netko ići neka javi.. Ja znam za Mali frizeraj u centru, kod frankopanske.. jednom sam kupila farbanje i šišanje preko ponude dana, ali ja sam šišala samo vrhove i farbala se u tamnosmeđu tako da mislim da to teško tko može zeznuti [:smijesi] Bilo je ok.. Znam da imaju ludnicu i navodno su jako jeftini i bez tih ponuda.. ja sam preko te ponude platila nekih 100njak kn.. Treba uhvatiti preko tih ponuda V&M na britancu, odlični su!
2014 04 24
ja idem već duže vrijeme u taj Outlet u sklopu Konzuma u Velikoj Gorici i meni su odlični...evo nedavno sam nakon 25 godina kaj sam bila crvena odlučila promijeniti boju u čokoladnu i žena je praktički od prve uspjela...znate kako se crvene teško riješiti. Rade sa talijanskim Artego bojama za kosu i to je prva boja od koje me poslije sve ne svrbi i nemam prhuti...a pakiranja su ogromna,kao 2 ili 3 ona klasična ostalih proizvođača koja inače kupujete..Artego nema amonijaka! cijeli taj postupak me koštao 150n a evo šta je sve radila: bojanje izrast 25,00kn bojanje dužina 25,00kn preljev 25,00kn pranje kose 25,00 šišanje 25,00kn fen frizura 25,00kn Imam dugu kosu. eto,za te novce se fakat ne isplati sam doma zezati sa bojanjem i stvarno su cijene povoljne. ne treba se naručivati!
2014 05 04
Jel zna netko dal u tom outlet frizeraju mozda rade i minival trepavica za 25 kuna? [:smijesi]
2015 01 12
sprint206 Mozes mi li reci jel kod farbanja kose nuzno uzeti i preljev i fen frizuru? jel ti to automatski uracunaju ili si sama naglasila? ja se inace farbam u nekom drugom saonu u skoro narancastu, ali mi je postalo preskupo pa sam htjela isprobati taj outlet (jer imam izrast svakih nekoliko tjedana naravno), al ne znam hoce li mi posebno naplatiti sušenje kose poslije i stolivec. Hvala! Ima li jos ko iskustva s bojanjem kose u outlet salonu?
2015 09 26
Ja idem u frizerski salon Martina, sisanje duge kose i frizura su 120 kuna sto je mozda vise od ovih outlet frizeraja al je puuuuno jeftinije nego u masu normalnif frizeraja di samo za frizuru uzmu preko 100 kuna. Znam da im je bojanje i frizura za dugu kisu od 210 do 260 kuna ovisno s kojim brendom boje rade sto isto mislum da je ok A samo pranje i frizura duge kose je 50 kuna. Imaju FB stranicu sa puno slika svojih radova, vrijedi pogledat.
2015 09 26
@martina1311,sam si ti odrediš šta trebaš...možeš uzeti samo fen frizuru za 25kn ako doma opereš kosu...možeš samo farbanje+pranje a na to ne moraš fen frizuru nego ti je samo posuši fenom što ti je onda 50kn...ako imaš dugu kosu onda ti je farbanje 50kn,to onda računaju kao izrast+dužina...
2015 09 28