Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Flora /

Filadendron

Naime,nikako izbaciti tu biljku iz glave. I inače volim zelenilo.Puna mi je kuća palmica,paprati,kojekakvih cvećki,ali ovo je samting spešl. [:zaljubljen] Međutim,nigdje je za kupiti.Kao da je sveti gral ili nešto. U cvjećarnama me gledaju kao da sam konzumirala lude gljive kad upitam za istu. Daklen,pitanje je,znate li gdje tog čuda ima za kupiti i po kojoj cijeni? Zahvalna sam za svaki info [:zaljubljen]
2014 05 06
Pa probaj ih pitat dal imaju "monsteru" [:smije] Ja sam za svoju dala cca 100kn u baumaxu, baš sam je presadila neki dan [:hihot]
2014 05 06
I mene isto zanima, moji su imali ga dok sam bila mala, i kako smo se selili, susjedi su ostavila, nikad prežaljen. [:tuzan]
2014 05 06
škicni na njuškalo... ja sam pred koji dan sebi tražila tamo poveći cvijet jer su u trgovinama, bauhausu,baumaxu i sl cijene za tako velike biljke jako vrtoglave....
2014 05 06
Ajme,divna je [:zaljubljen] Hvala puno,nisam znala da ide i pod tim imenom. Olakšale ste mi potragu. [:poljubac]
2014 05 06
moj ima 28 godina [:smijesi]
2014 05 06
joooj moja mama svog drži u hodniku, i mislim da je stariji od mene, jer od kad znam za sebe tu je.. no moja teta još u stanu ima bakin (moje bake) i pola boravka joj zauzima.. pa mislim da ima više od 50 godina.. pravu džunglu imaju i to mi je predivno [:zaljubljen]
2014 05 06
Nego,žene,da li je to zeleno stvorenje zahtjevno za održavati?
2014 05 06
jel mora bit iz eko uzgoja? [:sokiran] [:smije]
2014 05 06
ma jokba zahtjevno, sta ti je. tu i tamo obrisi prasinu s listova [:smije] kad gosti dolaze, ovo ono [:smije]
2014 05 06
mislim da ne, sve kaj mi radimo je zaljevamo [:hihot] al možda ti odgovore cure koje posvećuju više pažnje tome [:smijesi]
2014 05 06
Ma jok,koji eko uzgoj [:smije] [:smije] Što se gnojenja tiče,imam mačadi i paščadi diviziju kod kuće...Ima da to riješe [:smije] [:smije] [:smije] Super mi izgleda ova iz oglasnika.Baš onako,prašumski [:zaljubljen]
2014 05 06
naci cemo, odmori cory, odmori. wink wink moment [:smije]
2014 05 06
zahtjeva paznju, moj se par puta lomio jadnicak, od prevelike tezine, treba paziti na to.. listove mazati mlijekom, uz to moj tata i prica sa njom [:hihot]
2014 05 06
Svaki filadendron koji drži do sebe voli dva - tri puta godišnje da mu se listovi nježno opahnu pivom. :listam:
2014 05 06
1 2 3 4 5