Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

TENISICE kao kategorija!?

Vidim da imamo razne podkategorije, no nemamo tenisice, samo niske pete....može li se to izmijeniti jer niska peta može biti i čizma i balerinka itd?!....tenisice zaslužuju podkategoriju za sebe....
2012 11 08
bravo, super da si to pokrenula, ubijem se dok pretražim ponudu tenisica [:smijesi]
2012 11 08
Predložit ću uvođenje te kategorije hvala lp :)
2012 11 11
I nema kategorija jakni, samo kaputa te nema velicina 134 za djecu, vec odmah iza 128 ide 140! ja sam vec molila das e to popravi no receno mi je da se te postavke vise ne mogu mi jenjati, sto naprosto ne mogu vjerovati! [:vrti]
2013 01 12
Vidim da se tenisice kao kategorija nisu uvele, a gumene čizme jesu pa ne znam na listi prioriteta i značaja što je ipak važnije....niske cipele kao pojam me asociraju na baletanke i eventualno sve niske pete....ali tenisice nikako ne bi trebala biti u istoj kategoriji, prevažan su artikal...
2013 02 13
taman sam razmisljala o tom,pa to je najvaznija obuca (bar meni) =)
2013 02 14
Da, nema tenisica i jos uvijek nije dodana jakna kao podkategorija [:vrti] ?!
2013 02 27
A cizme mogu imat podkategoriju gumene cizme? Pa ko sastavlja te podkategorije?M po kojoj logici?! Cini mi se po vlastitim afinitetima..ocito je netko ljubitelj cizama svih vrsta?! [:place]
2013 02 27
Hahahha franika [:hihot] slažem se.
2013 03 15
Tenisice su definitivno potrebne kao podkategorija obuće. Gumene čizme realno nisu, jer to ionako spada u čizme. Tako su mogli staviti i podkategoriju 'Kožne čizme', no nema potrebe jer ima podkategorija obuće 'Kožne', koja je možda višak ali o tome se da raspraviti. Bottom line - svakako je obavezno potrebna podkategorija 'Tenisice'!
2013 03 17