Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoć-Pošta pitanje--

Jutro cure...da vas pitam... Izbjegavam slati i primati postom jer mi uopce nije blizu pa mi se ne isplati ici skroz do grada za slanje/ podizanje... ali ocito ce poskupiti Tisak pa moram vidjet kako cu dalje... zanima me jedna stvar, kad mi cure kazu da salju samo postom, zamolim ih da mi se dostavi paket bas na adresu a ne u postu... i svaka naravno kaze da ce biti tako...ali SVAKI PUT postar dođe, ja nabrzinu izletim i on mi URUCI ZUTU... zasto?? zar nebi trebali pustati zute samo kad nismo kod kuce? zasto moram svaki put u postu ici podignuti? to jest, dali se mora nesto posebno naglasiti da se paket dostavi bas na kucnu adresu?? molim vas odgovore jer mi je vec dosta cekanja zutih papirica [:boji]
2014 05 30
Tvoj poštar je lijen pa ne želi nositi pakete......Ne mora se ništa naglasiti.
2014 05 30
Meni nikad nije uručena žuta,kad je manji paket donese mi ga moj redovni poštar,a kad je malo veći dođe kombi platim 5kn i to je to..Ovo mi je prvo za čuti...Možda mu je problem nositi vaš paket,neznam drugi razlog.
2014 05 30
ne kužim zašto tebi da žuti papir?? neki spaljen poštar.. papir se ostavi samo ako nema nikoga da mu se uruči paket.. meni moj poštar ostavi pred vratima paket ako me nema,tako da stvarno ne kužim tvoj slučaj [:sokiran]
2014 05 30
meni su u pošti rekli da ako želim da paket dođe na vrata treba doplatiti 2 kn, a onda kad dođe poštar on traži još 5kn [:ljut]
2014 05 30
poštar ti ostavlja žuti papirić jedino ako nikog nema doma ,ako pak živiš u zgradi sigurno će ti uvijek ostaviti žuti papirić ,jer neče se penjati na neznam koji kat ,nažalost to je tako !
2014 05 30
Ne znam točno odakle si, imaš na njihovoj stranici popis naselja u kojima se dostavljaju paketi na kućni prag. Preporučene pošiljke do 2 kg se sve dostavljaju na kućni prag, a paketi ne. Meni u Zg-u sve dođe na adresu, a dok sam na selu onda po pakete moram u Poštu, a pošiljke manje i pisma mi dostave doma.
2014 05 30
EVO STVARNO bas nikad mi ne donese... dali je mozda to zato jer je na motoru?? ma neznam vise.... ja svaki put naravno pitam zasto mi je donio zutu a ne paket, a on mi kaze da su mu tako predali... (uvjek je isti postar za nase naselje) ... uglavnom, jako me to zivcira i neznam kome da se obratim , dali posti? ili curama koje mi salju?? jer svaka mi kaze da ce reci da dostave na kucnu adresu, a naravno nista od toga [:ljut]
2014 05 30
Slanje paketa do 5 kg sa napomenom da se dostavi na kućnu adresu je 20 kn, bez napomene 18 kn i onda se poštaru mora platiti 5 kn.
2014 05 30
ako ti se salje kao obicno to se tretira kao pismo i baca se u kaslic. ako je preporuceno mislim da moras platit a i ostali po pravilu 1.5-2kn da ti dostave doma...sve pise na onom bilom papiru samo sta to nitko ne cita a puno postara unatoc tome ponesu pakete i ostave znaci u cjenu preporucene posiljke je samo dostave do poste a ispod mozes dodatno zaokruzit za brze slanje, za urucit doma i sa vrijednoscu...samo sta 99% cura ne zaokruzuje nista ispod jer se sve to dodatno placa. uplacuj 1-2kn vise i inzistiraj da to oznace na ceduljici za preporuceno slanje
2014 05 30
Ne znam kakva su to dvostruka pravila, meni uvijek poštar nosi na adresu bez ikakve nadoplate.
2014 05 30
Poštar bi trebao nosit pakete sa sobom i ako te nema doma onda ostavit žuti papirić da dođeš na poštu po njega, al očito se tvom poštaru ne da nosit sa sobom pakete nego ispiše samo papirić. Popričaj malo u pošti o tome ili ispuni formular u kojem pristaješ da ti preporučene pošiljke i paketi koji stanu u kaslić smije ostavit bez potpisa (to se ne odnosi na preporučene pošiljke za ovrhe i slične stvari).
2014 05 30
I ja dok sam živjela u dijelu grada u kojem je poštar raznosio poštu motorom, za veće pakete sam dobivala žuti papirić, a manje i laganije pakete (koji su bili u zračnoj koverti ili maloj mini kutijici) mi je donosio uredno. zaključila sam da je to zato što mu je veće "kutijaste" pakete teško nositi na motoru i riskirati da nikog nema doma da paket preuzme, pa ga motorom vraćati u poštu.
2014 05 30
Ne da mu se nositi stvari sa sobom. Lakse je ujutro ispisati žute i pustiti ih u pošti pa se ti snalazi sama [:frustriran] [:frustriran] meni je to radio konstantno dok sam bila u drugom stanju dok jedan dan nisam poludil i sve mu izbrojala...od tog dana nisam primala žute papiriće nego pakete [:smije] [:smije]
2014 05 30
Ne nose teže/veće pakete ... znam , i meni je tako, samo žuti papirić ako je nekaj malo veće [:znoji]
2014 05 30
1 2