Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Uređenje interijera i komentiranje (slike)

ajme pa ova štetočina je preslatkaaaaaa [:poljubac] [:poljubac] haha...iz bauhausa tanke one dugačke daske pa rezano pod koso i ljepljeno sa ljepilom za drvo - od istih samo tanjih dašćica je napravlje okvir i presvućen sa starom plahtom sprejevi metalic srebrni iz bauhausa - čak dosta jeftino sve [slika:d32d2b1b-fd18-4e5b-81ee-1d80ed51b5b1] [slika:2ab31f15-fbe7-407c-908a-cfe79194f8e7] [slika:a5272a82-b3f3-4606-a961-d84693276c49] ovo gore je najbrži i najlakši projekt ikada a jaaaako efektno - ovaj lusterćić je sa jednog vjenčanja fenjer samo smo ga pretvorili u luster [:hihot] [:smijesi]
2014 06 29
i naravno sve smo prefarbali u bijelo - nekako daje svježinu prostoru
2014 06 29
FASHIONHOLICH - u kratko rečeno ovo je NEBO I ZEMLJA razlika. Super ste se potrudili. To ste vi baš sve sami radili ili? [:smijesi] Svaka čast [:smijesi]
2014 06 29
I da ljuljačka za cvijeće - baš fora!!!
2014 06 29
sve sve sami - čuj fotelju smo morali kupiti jer je prošla bila em prljava em odvratna a nisam baš htjela provoditi većeri gledajući flimove ili šta ti ja znam na tome - i stolice bijele smo isto kupili jer su bile ove - umrijet češ od smjeha ali šta ovo nije ružnoooo- tako da nam je to bio jedini veći ulog ( fotelja + stolice oko 5010kn što je meni bilo i previše ali šta češ ) ostalo sve boje,lakovi, ljepila itd... [slika:911221ef-615b-4a27-8797-45014b811ff3] [slika:d5a40405-2553-4089-aa0d-5ca4335803a3] počelo je tako da smo htjeli preurediti a onda je preraslo u hobi - paziš na sitnice pa dobiješ ideje pa kad trebaš mira uzmeđ kist u ruke ili pilu [:smije]
2014 06 29
slike sam sve maknula sa zidova i sad samo stavljam neke naše rukotvorine - plan je da zid u spavaćoj bude cijeli prekriven sa slikama, uspomena i pizdarijama ali ono kompletno prekriven i da ima neku priću upomene i moje i od dečka i prije nego smo se upoznali i nakon i još da see ukomponira na zid gjde želimo ići, šta npraviti ...
2014 06 29
FASHIONHOLICH - super su mi rukotvorine - to je nešto posebno, original, nešto što samo ti imaš na taj način. No ipak mora se kupit koji komad novog namještaja ili nešto što je potrebno da bi osvježili interijere. Nešto kupiš, nešto sam napraviš, za neke stvari pozoveš majstore i to je dobitna kombinacija po meni. Nadam se da će se i drugi uključiti u ovu temu. Meni je super gledati razne ideje, zašto ne? [:smijesi] Nove stolice koje ste kupili sad super pašu uz stol! Neka ti ne bude žao investicije, dobro ste to napravili!! [:kesi] [:kesi]
2014 06 29
ma da slažem se ali znaš kad ti treba za svašta nešto novaca onda su ti stvarno namještaj onako u glavi bacanje novaca, jel bez toga možeš a opet s druge strane ljep dom tj prostor u kojem ipak provedeš neki dio vremena s druge strane kada ti je ljepo uređen ugodan i opuštajuć shvatiš da se isplati i da nije takav luksuz - barem ne onaj koji si nebi trebao priuštiti
2014 06 30
Znam, slažem se da je uvijek novac potreban za nešto... Gledaj to samo s pozitivne strane pa ti neće biti žao ni malo :-) Nadam se da će se još netko uključiti u temu, na drugom je forumu jako popularna vrlo slična tema :-)
2014 06 30
1 2