Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Buhe kod pasa

Može li mi tko reći kako se rješavate buha kod pas...Eto neki dan pronašla jednu buhu na som psu,i uhvatila ju nakon dugo vremena,ali nisam odustala dok nisam riješila...Ima ampulu redovito kroz čitavu godinu,svaki dan češljanje,dlaka i koža jako čiste i nema nikakvog izmeta od buha na psu.Ali veterinar mi je jedno rekao ako ima jednu sigurno ima još..Ne češka se previše,onako u granicama normale...ali ja se ipak bojim da ne bi imala još buha i da to neću moći rješiti.Pomagajte. [:smijesi]
2014 07 01
isla po ampulu u apoteku za zivotinje i drzala je dva dana -.- nudio mi je neku ogrlicu od 100 i nesto kn jos kao za tri tj da mu se stavi.. [:ljut]
2014 07 01
Na mog psa su jednom baš navalile buhe. Kupili smo običnu ogrlicu za buhe (onu zelenu) i nestale su sve u roku 24h. [:smijesi]
2014 07 01
Ja redovito stavljam ampulu kroz cjelu godinu svakih 40dana i do sad je bilo sve ok,bi+uhama ni traga i eto sad našla jednu..uffffff [:ljut]
2014 07 01
To sam čula za Biokill...Ali nekako nisam baš bila za to...I buhe rješava?
2014 07 01
Kombinacija Scalibor ogrlica + poseban šampon protiv buha i ostalih beštija čije se drugo sapunanje ne ispire = works like a charm :)
2014 07 01
Od Scalibur ogrlice je mojoj mami pas gadno povracao. Ja koristim Advantix jer sluzi i protiv lismanijaze (opasno na jugu drzave), kao i za buhe i krpelje.
2014 07 01
da meni je biokill odličan uz njega sam probala samo ampule koje mi doslovno od prvog dana korištenja nikad nisu pomogle za njih uvijek je bilo buha a naročito na mačku kako se svugdje vucara, ne znam zašto ali očito na njih baš i ne djeluju ampule, možda kako kome, neznam.
2014 07 01
Budem baš kupila Biokill i pošpricala psa jer stvarno ne bi htjela da se namnože a onda je to grozno...
2014 07 01
gdi ima za kupit taj biokill?
2014 07 01
ja imam 2 ogrona bernadinca i htjela sam im kupit ampule protiv buha ,ali mi teta u poljoprivrednoj apoteki rekla da ide jedna ampula na 25 kg --i 60 kn je --a moi peseki su svaki preko 80 kg --khmm odustala sam brzo ..kupila neopitroid i svako malo kupanje i prasenje i mi se buha rijesili [:boji]
2014 07 01
Ima u DM..tamo sam vidla...nekih 30kn dođe..ali sad sam čitala i veterinari savjetuju špricati prostor ali ne i životinju.... [:sokiran]
2014 07 01
ajme uzas!!!!!! borila sam se s njima od 9.mj 2013 godine sve do ove godine oko 5.mj znaci stvarno dugo.. citala sam po netu da su posljedice opadanje dlake, ostecenje koze od cesanja i sl. al sreca nisam imaala problema ni s jednim ni drugim stalno sam kupovala ampule, sprej za prostor, prala sve tepihe u stanu, sve deke,jastuke, ma sve zivo sam isprobala- nije pomagalo dopi*dilo mi više i izbacila sam veliki tepih odnosno glavni na kojem je pas provodio dosta vremena, i odjednom su nestale.samo odjednom..a zadnja ampula koju sam kupila (stavila sam dvije doze, neznam koliko je bilo pametno al covjek poludi jednostavno) -nemogu se sjetit kako se zvala al bila je jeftina, sjecam se da mi je zena rekla da je slicno kao frontline ugl. nadam se da se te buhe nikad vise nece ponovit jer neznam sta cu slj put napravit [:smije]
2014 07 01
sto prije krenes sa ciscenjem prostora prije ces ih se rijesit, jako brzo se mnoze, makar ih nemozes vidit nigdje a ima ih svugdje [:znoji]
2014 07 01
Danas sam već sve očistila,oprala sve gdje pas spava.............A sutra ći taj Biokill još kupiti i našpricati
2014 07 01
1 2