Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Ima li života nakon...

On ima special type of piton... Malo je mali pa je malo veliki pa opet mali itakoukrug [:place] [:place] [:place] Tražena roba, nema šta [:hihot] [:hihot] Ja ko sestra iz dubrave, drmnen svako toliko sredstva za smirenje kad ga ugledam jer mi puls ludi, vrucina me vata i padam cesto u nesvijest [:smije] [:smije]
2014 07 08
[:smije]
2014 07 08
[:smije] [:place] [:smije] [:place] [:smije] [:place] Ova me priča sjetila na film Odbjegla nevjesta (nisam ja gledala, prijateljica je [:smije] ) kada Juliji baka objašnjava da će se prve bračne noći susresti s jednookim pitonom. [:smije] [:place] [:smije] [:place] [:smije] [:place]
2014 07 08
Ma piton ko piton, kad je vrijeme hranjenja malo poludi, inače se sklupča i miran ko bubuca...i ova sestra laže garant...Vidjela je ona pitona i prije, ovo je samo bila malo neobična situacija [:hihot]
2014 07 08
Nego,da odgovorim na pitanje što je štovana korisnica Koviljka postavila,a koje glasi-ima li života nakon pitona. Nema.Život se dijeli na onaj prije i nakon pitona. I eventualno na momente "što si vidio,vidio si".
2014 07 08
Sophiela [:place] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 07 08
Istina. Nakon pitona nema života. A opet, on ti udahnjuje život. :pusta romantika:
2014 07 08
Vrućina radi svoje, vidim.... [:place] [:place] [:place]
2014 07 08
Ma nije vrućina, evo, pljusnulo nešto kiše. Više je do tlaka... I pitonu ne paše...
2014 07 08
ide koka provjerit skoljku, sache ona [:jezik]
2014 07 08
Korisnica Koviljka unosi pomutnju u forumsko sborište.
2014 07 08
Odo ja, meni moj piton upravo pokucao na vrata... See you later...ALIGATOR [:smije] [:smije] Kada smo kod reptila [:hihot] [:hihot]
2014 07 08
Bolje pitoni na radnom mjestu [:hihot] , nego leglo zmija [:kesi] pa nek misli tko kod šta hoće [:jezik]
2014 07 08
Mislila sam sta pametneg reci na temu ima li zivota nakon smrti [:smije] Boze svasta piton u bolnici ovi svit je poludija [:poljubac]
2014 07 08
nioivo, ma to ti je isto kao da si već u raju [:smije] [:place] [:place] [:place]
2014 07 08