Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

plaze u Zadru

Molim sve Zadrane voljne pomoci da preporuce neku dobru plazu, po mogucnosti pjescanu ili sljuncanu koja se ne placa ili je povoljna. Ako nema u Zadru, moze negdje blizu, ali napisite onda i kojim busom se ide dotamo i koja je cijena. Borik ne dolazi u obzir. Hvala. :)
2014 08 15
imate kolovare e neznam koji bus vozi imate zaton u zadru nisam iz zadra ali tamo imam rodbinu a sad koji bus vozi tamo na plaže točno neznam
2014 08 15
Petrčane :)
2014 08 15
Petrčane oko hotela pinija, savršeno, svake godine dolazim.
2014 08 15
Ninska laguna definitivno :)
2014 08 15
Za kolovare vec culi, zaton je 150kn za auto :D previse.. Moze malo opisa petrcana i ninske uvale? Kakve su plaze? Ima li hlada? Mjesta za parking?
2014 08 15
plaže u petrčanima su šljunčane,znači oblutci,ima i dio koji je betoniran koji postepeno ulazi u more,voda je kristalno čista,hladovine ima na pretek,znači plaža je u borovoj šumi,imaju tuševi,nije prevelika gužva...parking osiguran 2kn sat,al mi prije 10 ak dana nismo ništa platili [:jezik] ima lijep kafić u hladovini za popiti kavu,od sadržaja odbojka na pijesku,jet ski itd.meni definitivno najdraža plaža u okolici Zadra..
2014 08 16
plaže u petrčanima su šljunčane,znači oblutci,ima i dio koji je betoniran koji postepeno ulazi u more,voda je kristalno čista,hladovine ima na pretek,znači plaža je u borovoj šumi,imaju tuševi,nije prevelika gužva...parking osiguran 2kn sat,al mi prije 10 ak dana nismo ništa platili [:jezik] ima lijep kafić u hladovini za popiti kavu,od sadržaja odbojka na pijesku,jet ski itd.meni definitivno najdraža plaža u okolici Zadra..
2014 08 16
Sabunike! Sami pjesak!
2015 02 23