Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ostavljanje povratnih informacija?

Pozz cure, Molim Vas objasnite mi jer mi stvarno nije jasno [:smije] [:hihot] Naime, prodam robu i kazem curi da mi se javi cim stigne i da li je zadovoljna? Okej, javi se napise da je prezadovoljna da je sve super i da se nada ponovnoj suradnji ALI NE ZELI OSTAVIT POVRATNU Ne odg na poruke i nakon par dana odjednom napise da su to njoj gluposti ako treba da nekom buducem kupcu kopiram nas inbox Ok. Ne zeli ali nama koji smo prakticki na pocetku svaka povratna znaci I stim da mi je to vec 4.cura koja je nije tila ostavit
2014 09 13
I meni barem 5 cura nije ostavilo povratnu. Ocito im je to tak tesko a minuta posla.
2014 09 13
eh poznato,zadnjih 2 tj mi 5-6 cura nije ostavilo povratnu [:tuzan]
2014 09 13
meni nekih 20-tak cura, koje su bile super zadovoljne suradnjom, nisu ostavile povratne [:tuzan]
2014 09 13
ako one tebi ne ostavljaju nemoj ni ti njima. Jednostavno! [:frustriran] [:frustriran]
2014 09 13
Na sta si ti naletila , pa jesi joj objasnila svrhu povratnih inf??
2014 09 13
meni isto nekoliko nije ostavilo.... ne znam, pretpostavila sam da su zaboravile, jer to se i meni zna desiti... al meni glupo tražiti, osjećam se ko da žicam ne znam kaj.. [:sokiran]
2014 09 13
isto kao kod sovice [:smijesi]
2014 09 13
3 uopce na pitanje povratne nisu odg... a ova zadnja da njoj to nema smisla i da buducem kupcu kopiram bas inbox... Glupost!
2014 09 13
meni puno cura nije ostavilo povratnu a bile su sve prilično zadovoljne [:vrti] ne znam šta ih to košta, te dvije sekunde samo da napišu par riječi i ostave tu povratnu [:frustriran]
2014 09 13
Ja svima ostavljam povratnu i do sada mislim da su mi svi ostavili povratnu, možda jedna osoba eto nije. Mislim da su povratne informacije pozitivna stvar i da bi ih svatko treba iskreno napisati.
2014 09 13
Uh meni već pomalo neugodno moljakati za povratnu [:zaljubljen] ...interesantno sve su to cure koje su prezadovoljne kupnjom i suradnjom [:sokiran]
2014 09 13
..meni jaaako puno cura nije ostavilo povratnu, a sve su bile zadovoljne suradnjom [:tuzan]
2014 09 13
ako nije ostavila nemoj ni ti njoj, ja sam isto imala par suradnji di bi ostavila povratnu curama, a one ni a ni b... i puf ode moja povratna s njenog profila.. tako mi se jedna kupilica poslije požalila da šta joj nisam ostavila povratnu, pa sam rekla da jesam, ali sam obrisala jer ona meni nije htjela ostavit, a njen komentar, da šta će meni kad ih imam puno [:pospan] niđe veze.. povratne su tu s razlogom!
2014 09 13
Ja nikad ne moljakam..a kužim da neke zaborave..ali ne mogu to tražiti..to mi je bed.. [:smijesi]
2014 09 13
1 2