Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Idejom drugih cura.....

..odlucila sam i ja nesto pokloniti [:kesi] Mogu svi sudjelovati,procitati cu svaki poruku. Ukratko napisite zasto bi bas vi trebali osvojiti nagradu! Ovdje cu proglasiti pobjednika,traje do nedjelje. Moja postarina. Sitnica,ali mozda ce nekoga razveseliti [:kesi] [slika:f8f5c4f8-1a49-4913-aef4-1e91d274a2e6]
2014 09 19
dakle,nagrada je prsten rucni rad,ne sat [:kesi]
2014 09 19
Ove nagrade su predivne i predobre! Sestra se uskoro vraća s mora te vjerujem da bi bilo oduševljena ovim poklonom. To je razlog zašto baš ja želim ovu nagradu, da se odužim sestri za sve trenutke kada je bila tu, za mene, i kada mi je pomagala. Budući da jako želim ovo za nju, smislio sam i pjesmicu: Odličan poklon se dijeli, mama mi iz sobe glasno veli. Kad li shvatim istina je stvarno, pa to je bome sjajno! To bi za nas savršen poklon bio, želim tu nagradu i to ne bih krio! Brzo za računalo sjedam- smišljam, patim, što da učinim gledam. I stoga mi na pamet fenomenalna ideja sine, osvojit ću taj poklon za njim mi idu sline! Hm, hm, samo je pitanje kako, taj posao za obaviti nije lako. Napisat ću odgvoor najbolji, koji će biti baš po vašoj volji. Jedva čekam obavu dobitnika, jer za ovakve divne nagrade nema puno prilika. Pobjedi radujem se jako, jer ovo uopće nije bilo lako! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 09 20
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa,dobitnik je karlosjelic. jednostavno me osvojio s ovim [:smije] [:zaljubljen] [:poljubac] blago njegovoj sestri sto ima takvog brata [:kesi]
2014 09 21
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 09 21