Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zar se to samo meni dogada ili...?

Vise puta sam bila zainteresirana za neku stvar i dogovorim se za zamjenu/kupnju i onda mi ta druga korisnica kaze artikli je prodan ili rezerviran za nekog drugog..i sad bas gledan jednu stvar koju sam htijela kupiti prije mjesec dana koja je bila odjednom rezervirana kako jos uvijek stoji u oglasima korisnice ni prodana ni rezervirana..pa se zapitam jel ne zeli tu stvar prodati bas meni ili sta je s tim?! Jel imate slicnih iskustava? Isprike ako postoji takva tema vec..
2014 09 24
meni se desilo bar 50 puta da mi cura rezzz nesto i cekam i cekam i nista i onda nakon tolikog cekanja opet stavim u prodaju mislim da je tp u pitanju nista drugo
2014 09 24
dođi kupi kod mene, ja nemam ništa rezervirano [:smije]
2014 09 24
I toj korisnici sam bas rekla da mi se javi ako cura odustane, da cu kupit, cak ni na to nisam dobila odgovor.
2014 09 24
meni također ,rezz stvar uzmu podatke za uplatu ,cekam ih koliko triba e onda pusti razlozi zašto ipak nece artikal. uzas [:place] [:place] [:vrti] [:vrti]
2014 09 24
Da da i to sto pitaju za zamjenu pa nestanu mi takoder nisu jasne [:kesi]
2014 09 24
o da, desilo se. trenutno mi posebno ide na živce jedna cura od koje sam htjela kupiti torbu. ima xy lajkova, malu cijenu i ja se javim, a ona da je prodano, naravno do danas nema oznake da je prodano, a prošlo je mjesec dana. očito je da je taj predmet vrlo atraktivan jer je navlakuša i dođe mi da napravimo temu u kojoj bi prijavili predmete-navlakuše
2014 09 24
To bi bila dobra tema :D
2014 09 24
a meni se jednom desilo da sam imala želju da netko nešto kupi od mene, i onda se to nije desilo [:place] [:smije] znači strava! [:smije]
2014 09 24
ponekad se može pogrešno protumačiti neke radnje , evo ja imam primjer da sam se dogovorila s jednom curom ona kaže uplaćujem sigurno kupujem, ja stavim oznaku prodano. do uplate nije došlo, ona se ne javlja sa svog profila, ja skinem oznaku prodano i onda se dogodi da mi sa drugih profila samo stižu upiti [:kesi]
2014 09 24
da, događa se...ali tek u zadnje vrijeme...prije ne
2014 09 24
Missmode [:smije] [:smije] i ja imam takve zelje [:kesi]
2014 09 24
Događa se.S tim da sam samo kupac pa ne postavljam pitanja o zamjeni niti tražim sniženje. I,nikom ništa. Nećemo poslovati. Udariš u tražilicu pojam koji trebaš i skontat ćeš da imaš izbora napretek. Ako ne na MK,onda na nekom sniženju. I tako.
2014 09 24
Slažem se sa AlexBow, ili dok sam još bila za zamjene kad me pitaju za nešto i kad si ja nešto nađem onda mi cura kaže rezervirana je, kupit će je 100% i eno taj artikl dan danas u prodaji, a ovo je bilo negdje u 7. mjesecu.. [:vrti]
2014 09 24
Mozda stavljaju neke artikle koje ne zele prodati da bi im profil bio privlacniji [:hihot] [:hihot]
2014 09 24
1 2