Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ajmo sad tagirat i lažne veličine!!

Pa dobro koji je vrag nekim curama /tukama! .Upišem u tražilicu vesta XS , izbaci mi nekoliko lijepih artikala suknjca ,bluzica ,kardigana odem na profil , a ono ona označila veličine od XS -L , neću o tome kako je tagirala sve živo za taj jedan artikal nego sad su počele i krive veličine,živi kaos! [:vrti]
2014 09 24
daaa, a ako slucajno ne pitas za dodatne mjere, u oglasu pise M ili univerzalno, onda narucis , dode ti xs, naravno ti si kriv jer nisi pitao za DODATNE MJERE! ccccc...
2014 09 24
ja imam hrpu "univerzalnihˇveličina u koje možda stane m a koje sam dobila u zamjenama... mrzim univerzalnu veličinu [:ljut]
2014 09 24
nova bezobraština,jej [:smije]
2014 09 24
Da univerzalno , naježim se kad to čujem -.-
2014 09 24
pa ako je univerzalno znaci da ne pise velicina...al ja uvijek napomenem koja je velicina realno ako nest ne stima... + napomenem da se traze mjere ako je onak kako pise na etiketi onda ok... e kljunko moj... [:zaljubljen]
2014 09 24
e meni diže živac ovo: rubrika O meni i piše, puno cura: " NISAM ZA ZAMJENU, NA TAKVE UPITE NE ODGOVARAm.OSima ako vam JA PRVA ponudim zamjenu." WTF? koja si ti, molim te lijepo, princeza, a mi ostali smo škart...
2014 09 24
ja stalno naljećem na čizme među pidžamama, jastuke među košuljama itd :) a za veličine sam tek neki dan skužila da stavljaju sve... [:sokiran]
2014 09 24
ja sam nekidan jaknu narucila koja je po mom sjecanju M , al cura kaze da je pisalo univerzalo , ok, ne znam , jer je oglas obrisan odmah nakon uplate, ugl , jakna je djeciji br .pise junior 42, jakna je bez elastina , jeans, sirina grudi 80 cm .... jel to univerzalno ??
2014 09 24
Problem je što neke cure ne shvaćaju što je univerzalna veličina. Univerzalne veličine može biti šal, nakit, možda neke vrste remena, menstrualna čašica (vidjela sam i to na krpicama), itd. Mnoge misle da ako ne piše veličina onda je to univerzalno. Napišu "univerzalna veličina, ali najbolje odgovara M" ... onda nije univerzalno nego M... ccc
2014 09 24
zEEkAY [:poljubac] [:poljubac] jos me boli
2014 09 24
"Hrvoicl sllazem se [:smije] [:smije]
2014 09 24
Upravo tako kroasan , ali njima je sve univerzalno , samo nek se sto prije proda..
2014 09 24
Hrvoicl otvorila sam ja davno temu i o takvim biserima [:smije] [:smije]
2014 09 24
kljunko [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 09 24
1 2