Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepoštenje prilikom zamjena

Nije mi jasno , već se sto puta pisalo o tome na forumu ,ali opet mi se to događa!!! Da ja svoje pošaljem ,a suprotna strana čeka dok dobije paket , pa onda šalje ili u suprotnom ne šalje ako joj se strvar ne sviđa ili joj ne odgovara!!! I onda ja platim duplu poštarinu!!! Da li se to i vama događa? [:ljut]
2013 02 14
joj to se meni na njuškalu jednom desilo trebale smo se mijenjati za sunčane naočale, i ja svoje uredno pošaljem, da bi ona za 3 dana rekla da joj se baš i ne sviđaju i da mi šalje nazad, grozan osjećaj [:frustriran] [:boji] [:ljut] [:znoji] [:vrti]
2013 02 14
to se je i meni isto dogodilo, a li ovdje na krpicama, zamijenila sam jedne hlače za neku suknju, ja uredno poslala i kao i ona poslala, stigao njoj moj paketić (a meni njezin nije jer ga nije ni poslala) da bi rekla da je mislila da su hlače drugačija nijansa plave i vratila mi paket, a to što sam se ja tu zezala u pošti i platila poštarinu nema veze, bezobrazluk nema šta!!!!
2013 02 14
iskreno ne preferiram previše zamjene, ali mijenjala sam se dva puta, jedamput sam se našla s curom u Zg i razmjenile smo stvari, čak nismo ni otvarale vrečice i probavale i na kraju je sve ispalo super. drugi put sam poslala curi paket, ona meni dan kasnije jer je bila spriječena, dogovorile smo se da će svaka poslati preporučeno i sve je prošlo u najboljem redu, nije bilo nikakvih nesporazuma tipa ne sviđa mi se roba, paket nije došao...tako da imam pozitivna iskustva [:smijesi] ali stvarno treba biti oprezan i poslovati s curama koje nemaju sumnjive profile i imaju pozitivne povratne informacije [:smijesi]
2013 02 14
To ti ja pričam , a i ona je mene pitala za zamjenu [:sokiran] i na kraju , a ispala budala [:place]
2013 02 14
Mislin da nitko od nas ne bi triba prihvatit natrag poslane stvari samo ZATO ŠTA SE TO KUPCU NE SVIĐA. Na slikama su prikazani predmeti, tako da kad kupuju znaju šta kupuju. Ja osobno ne prihvaćam slanje natrag ičega, sve šta prodajem isključivo je opisano u kakvom je stanju i nikad mi se nije ni desilo da osoba hoće vratit natrag.
2013 02 14
Uzala je hlačice za spavanje na gumu vel L i pita me dal su za M ja kažem da su bez elastena i na gumu , komotne . kaže može , ja pošaljen a , ona svoje ni ne pošalje i nakon nekoliko dana kaže tvoje je došlo i vel- mi ne odgovara , tako da ja tebi neću poslat uopće nego ti vraćem tvoje!! i što sad napravit!!!???? ja sam joj rekla vrati!! [:vrti]
2013 02 14
eh pa to se i meni dogodilo s tim hlačama, i kak sad na to reći (kad ti ona kaže da ti vraća tvoje jer joj se ne sviđa) da nećeš nego želiš da ona pošalje što je trebala???? ma sam ne znam kak imaju takve osobe obraza još se obratit, a ne tu nešto izvoljevat....
2013 02 14
i meni se dogodilo jednom i to mi je bila zaista najneugodnija zamjena ikada..djevojka nije bila zadovoljna artiklom i kasnije me još ucjenjivala i prijetila mi...a njezino nisam niti dobila..prvo je bilo rečeno da je poslala..pa da je povukla..i nakon natezanja mjesec dana sam dobila svoj artikal nazad..gdje sam ga opet zamjenila i druga cura je bila oduševljena...mislim da svi trebaju biti fer play..ali očito nisu... [:vrti]
2013 02 14
Ljudi svašta izmišljaju...treba odmah u startu reći: ne primam natrag robu, opisati sve istinito i ko ih šiša :)) Kada mi nije pasalo što sam kupila, stavila sam ntrag na krpice. Iskreno nije mi palo na pamet tražiti novce natrag [:smije]
2013 02 14
Mislim da nema cure na krpicama koja ne bi mogla reći nešto o ovoj temi nažalost nekima je fora poslati nekome svoju staru krpu, prezentiranu kao novu ili jednom nošenu [:frustriran] Možemo se pitati kako, zašto ali to sve spada u osobnu i osnovnu kulturu koju neke cure tu nemaju :(
2013 02 14
do sad nisam imala takve probleme sa zamjenama, nadam se da ni neću [:kesi]
2013 02 14
Ja sam napravila dosta zamjena ovdje,ali,naravno,prije nego se na to odlučim,pogledam dobro mane,i ne pada mi na pamet vraćati,jer sam sama tako odlučila,e,stvarno ne kontam takve cure..... [:smije]
2013 02 14
Da, da najbolji su ti koji robu opisu kao novo, nikad noseno , a kad to vidiš to nije noseno neg iznoseno.
2013 02 14
moja prva zamjena je bila kao kod lolita1 jao stvarno deprimirajući osjećaj al eto sve ostale zamjene su prošle puno bolje na sreću [:hihot] a da nema zamjena ja ne znam šta bi drugo tu radila jer prodaja "ide sjajno" [:hihot]
2013 02 14
1 2