Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jesu li i vama sumnjive cure koje odbijaju primopredaju?

Meni je puuuno bolje obaviti primopredaju nego se daviti s poštom ili Tiskom! [:zaljubljen] Mogla bi sat vremena pričati o super iskustvima kod primopredaja i divnim curama, ali i dečkima koje sam upoznala... [:zaljubljen] Opet, bilo je negativnih iskustava i vjerovale ili ne, čak i plača... [:place] [:hihot] Ali u puno manjoj mjeri... [:zaljubljen] I sad, što se tiče kupovine... [:zaljubljen] Nađem ja sebi divne tenisice, nisu ni jeftine ( 400kn )... [:zaljubljen] Na sva pitanja oko stanja tenisica mi je u brzinskom roku odgovorila, ali čim am pitala jel se možemo naći negdje u gradu da obavimo primopredaju - TIŠINA! [:sokiran] I to već 4-5 dana.. A uredno se prijavljuje svaki dan... [:sokiran] Jesu li i vama kao i meni neshvatljive takve korisnice? [:zaljubljen]
2014 10 02
Ako ne odgovori malo je sumnjivo...ajde da kaže nemam vremena, ne radim ih...al tišina...hm...
2014 10 02
I još je k tome 400kn u pitanju... [:sokiran] Ja radim primopredaje i kad prodajem stvari za 20-30 kn... [:sramezljiv]
2014 10 02
ja kod takvih ne kupujem...primopredaja mi je najnormalnija ako je netko iz mog grada i ako ju želi,why not? [:smije]
2014 10 02
da. ja najviše volim kad netko od mene kupi tako da sam dođe po to.
2014 10 02
Sophiela-potpisujem sve rečeno. Da ima znak like stisnula bi [:smijesi]
2014 10 02
Pa kod mene primopredaja nikad nije odlazak na kavu s nekim nepoznatim.. [:zaljubljen] I oduzme mi možda 10 min, razmijenimo stvari i novce i svako na svoju stranu... [:zaljubljen] Nekad popričamo i o ostalim stvarima koje prodajem ovdje i to bi bilo to... [:zaljubljen]
2014 10 02
da da full sumnjive...neznam čemu trošit za tisak i poštu ako smo u istom gradu ???
2014 10 02
Pa po meni primopredaja ne mora biti sjednje na kavi Ja sam sve primopredaje do sad obavila brzinski donijela na dog mjesto...upoznala se, predala stvari i pozdrav [:hihot] mislim ne mora to.biti sjedenje na kavi..pričanje itd kad mogu napraviti primopredaju zašto ne da ustedim curkama za pt samo kad ne mogu objasnim sve lijepo..pošto sam van grada i ne isplati mi se ako ne idem zbog nečega drugog u grad
2014 10 02
sophiela tko priča o sjedenju na kavi i pričanju sa nepoznatim ljudima? ja svoje primopredaje obavljam u prolazu negdje kad nam svima odgovara...tri minute traju i svi su zadovoljni...toliko energije još uvijek imam... [:hihot]
2014 10 02
moja primopredaja izgleda bok, izvoliš ili ako kupujem hvala ti i bok. Kakva kava kakvo pričanje [:hihot]
2014 10 02
Ja jesam za primopredaje, ako kupac traži, neka dođe u moje mjesto. I that's it. Do grada ne idem, nemam namjeru još platit bus 30kn sim-tam.
2014 10 02
Al to za ovu curu koja se ne javlja je jako sumnjivo pošto je 400 kn u pitanju mislim ako ne može mogla bi ti to i reći Još ako nema povratnih ja bi je baš pitala kad nećeš propredaju daj ti.to meni pošalji prije uplate pa ti ja platim čim stigne
2014 10 02
Rockerica da baš tako..slažem se...bus je 30 kn nama koji nismo iz grada..netko to mozda ne kuži
2014 10 02
A meni je malo smiješno i kad se cure boje primopredaja... [:smijesi] Ne znam, nekad su baš preplašene tak ko da se boje otmice ili napada... [:hihot]
2014 10 02
1 2 3 4 5