Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodaš artikal i ne označiš ga da je prodan, tjednima?

Primjetila sam da dosta artikala koja se pojavljuju na naslovnoj stranici kao najgledaniji vrte iako su kako mi je rečeno, prodani. Ok, shvaćam da cure tako dobivaju na "reputaciju" i malo se izreklamiraju. Ali neke stvarno pretjeruju! [:frustriran] Nedavno sam upitala curu (neću imenovati niti prozivati ikoga, možda se sami prepoznaju) za jedan artikal koji je pregledalo , ni manje ni više preko 1000 članova, na što mi je odgovorila da je artikal prodan, bez da je imao oznaku "prodano". U redu, mislila sam i ja tek označim da je artikal prodan tek kada mi cura uplati novac. Ali evo proslo je vec tjedan dana, a njen artikal se i dalje vrti na naslovnoj stranici i ne piše nigdje niti da je rezerviran niti prodan. [:boji] Molim vas neka mi netko pojasni čemu to? [:sokiran]
2013 02 15
I ja sam se jednom javila jednoj djevojci za gelove, na slici su bila 3 gela ,i kao komad je 40,00 kn. Pitala sam ju jel mogu dva uzeti, ona mi je dala podatke i sve, i na kraju rekla jel problem ako mi proda samo jedan, kao ova dva su prodana. Bez da igdje piše. Na to sam ju pitala i za šljokice za nokte (određenu boju) na što mi je rekla također da je baš ta prodana.. Niti ja ne shvaćam čemu to. [:pospan]
2013 02 15
takve treba blokirat [:hihot]
2013 02 15
reklama [:kesi]
2013 02 15
Ma to je sve reklama -- cim se skuzi da si na naslovnoj stranici nitko nece staviti "prodano" jer se tom oznakom maknes sa naslovne [:hihot] Po meni bzvz ... Ok, ostavi koji dan tek toliko, ali daaanima i tjednimaaaa [:boji] mislim... Isto tako --- oni koji imaju oznaku "prodano" i tako stoje danima i tjednima kod nekog...cemu!!?? [:boji]
2013 02 15
Daa..ili recimo pitam za torbu..i ženska mi kaže da je prodana još u 10 mj prošle godine.. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 02 15
ma to je sve besplatna reklama , cure se snašle [:smije]
2013 02 15
mogla je baem ureditopis ili naslov u prodan ili rez...
2013 02 15
Ja to nebi nazvala snalazljivoscu niti kreativnoscu, u tom slucaju da jesu mogle su u oglasu navesti pod opisom eventualno. @sanjci slazem se, neka ostave koji dan..ali drzati vise od 5 dana gubi svaku smisao. [:ljut]
2013 02 16
Joj tako sam i ja jednoj curi poslala upit za crvenu vesticu (za frendicu) i nije nam odgovarala tjedan dana i onda je napisala da je vestica prodana a uopce nije bilo oznake prodano [:ljut]
2013 02 16