Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Brisanje povratnih

Koliko je u redu pričekati da korisnice preko 50, 100 povratnih (mislim znači na one "sa iskustvom") nakon moje povratne ostave svoju? [:sokiran] S time da svoju ostavljam odmah po uplati ako sam u ulozi prodavača, ili ako sam kupca, isti dan po primitku paketa...
2014 10 05
zamoli je da Ti ostavi povratnu , možda je zaboravila
2014 10 05
Moje iskustvo mi nekako kaže da je jako svjesna ne ostavljanja...imam slučaj nakon tjedan dana ne ostavljanja pov. svoju sam obrisala, isti dan je osvanula meni...Sjetila se? [:vrti]
2014 10 05
Neznam više što reći, da poslujem s nekim tko je nov i još se uhodava u princip ostavljanja povratnih, ok, ali ovo me baš razočara.
2014 10 05
Nije ovdje riječ o kvantnoj fizici već jednoj ili dvije jednostavne ili složene rečenice....
2014 10 05
imala sam slučajeve kod osoba koje su imale puno povratnih a meni nisu ostavile a ja isti tren isto ostavim, malo sam pričekala a onda sam zamolila i rekle su "joj zaboravila sam" , ne znam to je sekunda posla
2014 10 05
ja sam imala isti slucaj kao harpo... kada sam nakon 10 dana i 2 molbe da ostavi povratnu, ja svoju obrisala, ona je meni isti dan napisala
2014 10 05
A što misliti ako je imala suradnju poslije mene, i ostavila joj je povratnu? [:sokiran]
2014 10 05
to nitko ne zna šta je u glavama nekih krpičarki [:hihot] ovoj ću stavit ovoj neću [:ljut]
2014 10 05
nikako cool... [:vrti]
2014 10 05
Doslovno 1 min posla. [:smijesi] Također svojim kupcima po vidljivoj uplati ostavim, a ako sam ja kupac- odmah po primitku paketa. Koji je to sklop u glavi i što im znači, valjda znaju samo one.. [:pospan]
2014 10 05
Evo, ja još čekam svoju povratnu od jedne prodavačice kojoj sam uplatila još u petak, javila mi je da je uplata sjela, dva puta sam je pitala da mi ostavi, a ona ništa [:frustriran]
2014 10 05
Iskreno neces ju sigurno dobiti iz nekog glupog i besmislenog razloga. Imala sam dosta suradnji gdje ne dobijem i to vecinom od cura sa jako puno povratnih ali sam se prestala zamarari time. Lijepo odem kod njih i obrisem svoju. Pa ako one nece ostaviti meni nece ni imati moju.
2014 10 05
Čekaju reakciju kad dobijete artikl. Ako ste zadovoljne- leti (u većini slučajeva) pozitivna za kupca, eh, ako niste- onda će biti negativna i da ste jako zahtjevan kupac i što želite od robe koja je second hand i sl. [:kesi]
2014 10 05
Užas, više od takvih nema šanse da kupujem, katastrofa, ja kad netko kupi od mene, za neki jadan iznos, dobije mirisno, lijepo zapakirano, uvijek uz poklon, isti dan kad zaprimim uplatu, zahvaljujem i ostavljam pozitivnu, sljedeći dan već jurcam na poštu i šaljem preporučeno, a kupcu isti dan šaljem šifru paketa, uhhh [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2014 10 05
1 2