Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema dana:Ja više nemam razloga da živim , brigeiproblemi

Za popodnevnu smjenu čitatelja na Forumu Krpica, molim kao majka isto jedne 19- godišnjakinje ,da damo šansu curi kako bi riješila svoj problem. Održimo temu živom, možda među nama ima korisnika koji znaju kako riješiti problem . Možda ima netko tko je star ili pozna nekog starog i nemoćnog kome treba pomoć,pa udomimo curu,možda se neko bavi takvim slučajevima profesionalno pa zna i može pomoći. Hvala. [:sramezljiv]
2014 10 06
evo pošto živim u istom gradu kao i djevojka i majka sam djeteta koje je umrlo tako da ti ljudi ni neznaju kakvu dragocjenost imaju u svom životu,nažalost,nudim joj da popričam sa njenim roditeljima
2014 10 06
Hvala Kailea...nisam uspjela kopirati URL... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 10 06
Ana, svaka čast, samo moraš biti oprezna, mogli bi je još više zlostavljati..nemaju zlostavljači milosti....za svako zlostavljanje najbolje je da se zlostavljana osoba makne.... [:sramezljiv] , e onda bi tako nešto trebalo učiniti... imam slučaj u susjedstvu...muž tuče ženu, ona prijavi, muž u zatvor, na mjesec dana i vrati se doma , pa bude još gore.... [:sokiran]
2014 10 06
Sve u redu. Tu smo da si međusobno pomažemo [:poljubac] i da ako možemo da pomognemo toj jadnoj djevojci [:tuzan]
2014 10 06
ajmemajkomila...da da oprez s davanjem pomoći ljudima koji u svojim glavama misle da im ona nije potrebna
2014 10 06
anamajic..možda bi ih to samo razbjesnilo (jer su svi ti nasilnici savršenstvo u društvu).. pa da se ne iskale na maloj jer je iznijela svoj problem u javnost [:znoji]
2014 10 06
Jer je uspio barem netko komunicirati s njom? Da ne ostane samo na praćenoj temi, nego da i pomognemo nekako.
2014 10 06
znam...al meni stvarno ne bi bilo teško otići tamo i pokušati mirno porazgovarati pa i ako treba odvesti je k sebi doma...mislim kakvi su to monstrumi...ja bi sada u ovom trenu dala svoj život da vratim život svog djeteta...duša me boli od spoznaje da postoje takvi ljudi koji su darovani zdravim prekrasnim djetetom i oni ga tako tretiraju [:tuzan]
2014 10 06
Možda bi trebala potražiti pomoć stručnih suradnika u školi (psihlog, pedagog). Ali za to treba puno hrabrosti i povjerenja u tu osobu [:tuzan]
2014 10 06
Strasno...citala sa jutros...ne shvacam zasto ne ode pa ima 19god...izdrzati do sada i onda odustati...ja prolazim kroz tesko razdoblje i na antidepresivima sam...i znam kako je kad gubis volju za zivotom ali...tesko je dati nekome potporu dok se sam ne odluci na korak prema boljemu...
2014 10 06
Meni je žao cure, ali isto tako mislim da je šteta na psihičkoj razini već ucinjena, ali ju treba maknuti odande čim dalje.
2014 10 06
zato smo mi tu, gledajte, zlostavljane osobe neće otkriti svoj indentitet,one se srame, bilo bi dobro da se nekome javi, možda će se prije javiti nekom mlađem, nego nekom starijem...inače, koliko sam shvatila ona je još u sustavu redovitog školovanja, dakle ingerencija Centra za soc. skrb po mojim saznanjima moguća...ali, tu treba stvarni angažman , a ne papirologija i ostaviti curu roditeljima dalje na milost i nemilost.... [:sramezljiv]
2014 10 06
Iako je vaš trud i ukazano suosjećanje za svaku pohvalu, ja bih prvo provjerila koliko je istine u toj priči... sorry, nisam ja bez srca i sama sam majka ali što sam ovdje sve pročitala [:sokiran] koliko laži, spletkarenja? ... [:ljut] tako da, općenito treba "četvore oči" otvoriti...
2014 10 06
.... ne mogu ...biti stalno prisutna, no, molim Vas , održimo temu i ako je moguće neka se netko pokuša više približiti kroz njen Inbox...kada bi bar našli neko rješenje i barem u njoj probudili toliku nadu da se počne boriti...da izađe iz te situacije... [:vrti] [:sramezljiv]
2014 10 06
1 2 3 4