Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

sto mi moramo nekoga molit da nam proda predmet koji nam se sviđa ?

Vec par dana sam kod jedne korisnice vidjela push up tajice velicine s Lijepo smo se dopisivale sve do subote ,pitala sam je dali ce mi ih prodat ali od jucer pa do danas nema ni odgovora ...lijepo se prijavijala na krpice ali ni da odgovori. Ako mi nezeli prodat ..i ne mora ,mogla mi je to i napisat,ali da cu ja sad ic molit nekoga da mi nesto proda -nema sanse- Ako ja zelim i namjeravan nesto kupit to cu i kupit i tocka I sad ona meni napise da je na aukciji do 12.10??! Nezelim nikog prozivat niti vrijeđat ,ali ja mislim da to nije u redu .. Ako ste dosli ovdje prodavat ili zamjenit kao i ja onda to i napravite .. Ovo se odnosi na svih Hvala I l.p.(ako kome smeta ova moja tema ,neka ne komentira,hvala)
2014 10 06
A joooj imam hrpu poruka na koje nisam dobila odgovor,imala sam i temu neki dan o tome... Bilo da se radilo o zamjeni,prodaji ili mjerama..užas,neodgovornost do bola [:ljut]
2014 10 06
Ah, i ja sam već par upita poslala za kupnju, neke se prijavljuju ali ne odg, a jedna mi je napisala da se nema vremena naslikavati, a kako ću kupiti majice koje su samo smotane jedna na drugoj, pa me zanima kako izgledaju. I što sada? Ni sama više ne znam što se događa
2014 10 06
Tako ispada. Imam jedan kaput u omiljenima od prošle zime. Poslala upit tada, sada neki dan opet a odgovora nema. Samo sam ga željela kupiti,a ne da mi pokloni [:sokiran]
2014 10 06
Tražila sam prošli tjedan isto jednu stvar i od deset upita dobila sam odgovor na 4 ...a to je tako u zadnje vrijeme izgleda
2014 10 06
jbt aukcija....jel to tko vise ponudi [:smije] e da kad je nesto trazeno onda treba oderat [:frustriran]
2014 10 06
To je grozno da moraš moliti nekog da ti uopće odgovori na upit o predmetu.Ne kužim zašto su uopće ovdje ako im nije u interesu prodati.
2014 10 06
da, i ja se sve češće susrećem sa potpunim ignoriranjem, što me lagano živcira. da ne možeš odvojiti minutu vremena samo jednu rečenicu da napišeš, bilo šta, samo da znam da si živa i da si pročitala poruku! i ne vjerujem da u jednom danu ima 150 upita, pa da ne stigne na sve odgovoriti....
2014 10 06
Mene nemorate moliti, ja ću vas! [:smije] [:zaljubljen]
2014 10 06
Littleprinces -da to su te tajice :-(
2014 10 06
Par puta mi se to dogodilo...Kao da biraju kome će prodati, a da ne velim kako iz dana u dan se mijenjaju cijene kad je u pitanju artikl koji je veoma tražen. [:vrti]
2014 10 06
e pa možda ova per e tajice da te flekice nestanu [:smije] ups ne -ipak ne želi forsirati
2014 10 06
Slazem se sa svime napisanim. Svaka cast iznimkama, ali ovdje ima zaista bahatih, nekulturnih i neodgovornih cura. [:vrti]
2014 10 06
ovdje ima i aukcija?omg [:hihot] [:boji]
2014 10 06
prejebeno aukcija [:smije]
2014 10 06
1 2