Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ja jednostavno nerazumjem neke cura s krpica...

Jednostavno nerazumjem neke stvari na ovoj stranici...Tu sam već duže vrijeme,pa ako mi koja zna objasnit,bila bih zahvalna...Dakle.. -Razumjem da nismo svi za zamjene,ali ovo je stranica za zamjenu,prodaju,dakle zamjena nije ništa sto se ovdje nebi trebalo raditi...Čemu onda bit bezobrazan,čemu pisat na profilu nešto tipa : nisam za zamjene i na takve poruke neodgovaram,ili čak sam vidila kod jedne : nemojte me silovat s pitanjima o zamjeni i sl. Kao prvo neću ni pitat nekog ako piše da nije za zamjene,a kao drugo kulturno je napisam bar NE,to mislim nikome nebi trebalo biti toliko teško.. -Nikako ali nikako da shvatim: u zamjenu cijena na artikl je veća...štaaaa??? U zamjeni nećiji artikl vrijedi više nego moj??ja ću svoj mijenjat po cijeni koja je,a netko će dizat cijene??objasnite mi molim vas.. -Naletila sam par puta u temi ZAMJENE na cure koje napisu da nešto traže u zamjenu,kad otvorim profil,na profilu piše: nisam za zamjene i na takve poruke neodgovaram -EBAY - super je ideja naručivati s ebaya za druge,ali cure pa nemožete nešto platiti 20 kn a prodavat za 100,pa ovdje smo da si pomognemo..uzmite proviziju 10ak kn,al ovo što se radi je nenormalno I tako...neke stvari mi nisu jasne,jel ima još netko da nekuži?? [:hihot]
2014 10 09
a cak i razumim te s visom cijenom za zamjene, hitno im treba lova pa spuste, jer ipak ke$$ je ke$$ ali sad da vridi duplo i vise-pretjerivanje
2014 10 09
Ja ja,ja isto bas sve to ne kužim+ tule koje stavljaju 658 tagova,e te bih odredila da u tražilici stalno traže nesto [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 10 09
Ja npr .pitam curu jesi za zamjenu...ako mi fino odgovori ne..tada ako mi se stvarno svida artikl kupim ,ali ako mi ne odgovori od takve ne kupujem ,makar mi je nesto prekrasno.
2014 10 09
Ajd drago mi je da ja nisam bila jedina kojoj su takve stvari ZAISTA nevjerojatne!!! A od svega, ovo sa dizanjem cijena u zamjenama mi je najnebuloznije!!!
2014 10 09
To mi je već sve pod normalno ovdje [:smije]
2014 10 09
Ima jo š netko da ne kuži - ja ne kužim zašto se ovakve teme otvaraju svaka tri dana? kao da svatko čita samo teme koje sam otvori, a ignorira tuđe.
2014 10 09
Ja osobno razumijem kad netko stavi na profil i to velikim slovima da nije za zamjene, i sama imam tako, iz razloga sto nitko ne obraca dovoljno paznje ili ne shvaca ozbiljno kada je u oglasu napisano da nije za zamjene. Svatko ima pravo napisati i izjasniti se sto zeli, a sto ne, nisam za zamjene i vjerojatno nikada necu ni biti, iz tog razloga sam to naglasila, a pretpostavljam da je takva situacija i s drugim korisnicama.
2014 10 09
U mene piše ''nisam za zamjene'' al uvijek kad mi netko pošalje poruku takvog tipa, pogledam ormar te osobe i vidim da li mi se nešto sviđa... također onda odgovorim na poruku... meni nisu jasni ljudi koji ne mogu napisati ''neću kupiti, ne odgovaraju mi mjere'' ''ipak nisam pri lovi'' ''ne mogu sad'' bla bla..pogotovo kad već daju svoje podatke i ja svoje... i ne ostavljanje povratnih, to mi isto nije jasno!
2014 10 09
Ja ne razumijem i užasno me iritira kad oglašavaju kao lot robe i stave cijenu a kada otvoriš oglas tamo stoje pojedinačne i uglavnom nerazumne cijene.Onda brate oglašavaj pojedinačno jer ako je Lot cijena je za lot i stavi je ma kolika ona bila [:tuzan] [:sokiran]
2014 10 09
ima, ima, masu bad attitudea ovdje, al ovaj segment slobodnog vremena (krpe) smatram hobijem pa se sukladno tome i zamaram oko toga [:smije]
2014 10 09
Gitadevi..otvaraju se svaki 3. dan jer se svaki dan isto dogada..Mislim da nikom nebi trebalo bit tesko odgovorit ne
2014 10 09
Ja se više ničemu ne čudim, ali mi je bome već muka od poruka 'ZAMJENA??????' jer me doslovno uznemirava taj ton, i ta velika slova, i u porukama i na forumu, ko kokoške se javljaju bez imalo kulture, imam osjećaj da pojedinke samo surfaju po krpicama i za svaki artikl koji im se sviđa samo stišću zamjena zamjena zamjena... bez da nabrzaka barem škicnu u tih par redova 'o meni'. e, to me živcira, zbog takvih mi je riječ zamjena već postala sinonim za gnjavažu [:tuzan]
2014 10 09
Jao skroz si u pravu! ali ovo za zamjene me uzasno zivcira! [:znoji] [:znoji]
2014 10 09
evo ga opet - zamjeneeee?? i tak po cijele dane.
2014 10 09
1 2 3 4