Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

podizanje cijena

Nije mi jasno već sam puno puta naletila da su cure za zamjenu ali da onda podižu cijene svog artikla,u čemu je fora? Uvijek gledam curama izać u susret,ali ovo me odma odbije.. [:ljut]
2014 10 15
Ma to je glupost...ako je zamjena onda je zamjena i bok...kakvo podizanje cijena? Znači mi koji mijenjamo smo manje vrijedni pa se nabiju cijene... Ja sam imala "čast" poslati upit jednoj curi za cipele koje su koštale 45 kuna...a kada je vidjela da sam zainteresirana za kupnju "misteriozno" im je narasla cijena na 70....ne znam šta je mislila ..da neću primijetiti [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:ljut]
2014 10 15
nije da se živciram al glupo mi je to..i ja cijenim svoje stvari al neću pretjerivat
2014 10 15
Podignes i ti svoju i onda ste na istom. [:smije] [:smije]
2014 10 15
HanaTh [:hihot] [:smije] [:smije]
2014 10 15
ja nemam nista protiv toga,jer neke cure spuste dosta cijene samo da prodaju,pa u zamjeni dizu sa 20-30 kn na 60,to je normalno,al nevolim one koje imaju vec velike cijene pa dizu jos,s takvima ne kontaktiram :)
2014 10 15
ja sam imala slučaj gdje me jedna pitala za zamjenu.. uvijek bacim oko i zagledala sam kod nje nekakvu torbicu.. nije da mi je trebala, nije bila ništa naročito, obična, no name, činila mi se pre skupa (300,00 kn) ali ajde, torbica nikad dosta..i još zamjena? pa da se rješim stvari.. i sad ova meni veli "aha, kod vas je sve u pola cijene..čekajte idem po kalkulator" [:sokiran] ja sam ostala paf! i sad ona ide..300-10-5-15-17..itd..htjela cijeli moj profil za tu precijenjenu torbicu [:hihot]
2014 10 15
pretpostavljam da zato dižu cijene..ti imaš traperice po 30,00, a ona iste takve drži po 100,00.. tako da nemam ništa protiv da malo podignu..zbog ovih "sa kalkulatorom".. Pa nebreš, recimo npr., Guessovu torbu od cca 200,00 kn zamijeniti za konzumovu vrečicu kojoj staviš cijenu 200,00 kn..ne? [:hihot]
2014 10 15
e tako nekad i kod mene... ja sam za jedan lot koji sam imala prije ohohoh cura mi se javila i kao želi taj lot kozmetike ja onak nema problema stvarno svega je bilo u tom lotu i odem kod nje i izaberem 2 stvarčice i ona meni napiše da nebi kao,e onda sam stvarno poludila
2014 10 15
Ja novu robicu imam po 10 kn, ali za zamjenu vrijedi vise od 10, jer to je stvarno najniza cijena za nesto sto nije noseno, pa normalno, da cu malo podignut cijenu, kod mene hlacice i majica u lotu za 10 kn, javi mi se netko za zamjenu tko ima ukosnicu za 10 kn, pa alooo, normalno da podignem cijenu [:smije]
2014 10 15