Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

jedna za kraj

pita mene cura jesi za zamjenu, ja reko može, ti meni novce plus poštarina, a ja tebi robu! Eto ti zamjene! Hahahahahahah, kaže ona ili ne?! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] a malo sam se nasmijala, oprosti mi pape! [:poljubac] Laku noć drage moje curke, malo sam šu šu! [:poljubac] [:hihot] [:smije]
2014 10 16
pa fino je pitala...mozeš reći jednostavno Da ili Ne [:sokiran] [:sokiran]
2014 10 16
Pita mene cura može li jedne moje cipele zamjena. Ja joj sutradan odgovorim čistom porukom što sam našla. A ona meni odgovara. Žao mi je nisam za zamjene. Nije skužila da je ona mene tražila zamjenu. [:hihot] [:hihot] Hahahaha. Tkva ekipa mi je 'najdraža' šta imaju dvostruka mjerila i pravila
2014 10 16
luda kuća, lud zbunjenog [:tuzan]
2014 10 16
Meni nedavno jedna cura pošalje upit za artikl od 15 kn i pita me da li je to cijena sa poštarinom!! [:place] Lijepo sam joj napisala da je i još dobije popust od 15 kn, tako da ju dobije besplatno. [:hihot]
2014 10 16
[:smije] @LORETTA- iste slučajeve sam i ja imala, davno prije još..ali ostanu zapamćeni biseri
2014 10 16
LORETA [:smije] [:smije] [:smije]
2014 10 16
Ne mogu se načuditi ljudskoj gluposti. [:hihot]
2014 10 16
2 bisera u par dana. Uzmu podatke, izlude me pitanjima i onda odustanu. Počinjem ostavljat negativne za takve pi..arije. [:frustriran] da želim da mi nepoznati ljudi znaju IBAN istetovirala bih ga na čelo [:ljut]
2014 11 24
Ne znam koliko je opasno. Provjerit ću... [:znoji]
2014 12 01