Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gleda li uopće tko stranicu Rasprodaje

Ali u temi Trazim su cure vecinom za zamjenu, jer sve i jedna kojoj sam se javila ne bi kupovale nego mijenjale pa stoga....sipak...
2014 10 18
da, samo slike ne mogu svi staviti, neki ne znaju, a neki to rade na poslu, pa ne mogu na kompu imati slike robe...kad sam doma stavim slike ,ali to očitavanje traje vječnost.... [:smijesi]
2014 10 18
Znam, ali oku prije zapne slika nego da klika, sem ako netko ima zvucni naslov bas onog sto trazim... Ali sad kad malo razmislim uvijek kupujem nekako od cura koje nadjem u trazilici ili koje nedavno dodaju artikl...pa ih dodam u omiljene iki odmah posaljem upit...
2014 10 18
Ja slike skaliram na 700px * ostalo mi sam izracuna i slika ce ucita odmah...
2014 10 18
Da, harpo, ne mogu se ja sa svojim godinama mjenjati sa curama sa 19, kad ja imam 19 * [:hihot] [:smije] [:smije] [:smije] ,a kćer sama bira robu, zamjene su problematične, jer recimo ono kaj treba nitko nema...no, dobro, kako kaže Anazad...nema se..ne može se i to je razumljivo,jako je velika kriza općenito...pred zimu smo svi računamo grijanje, pa su bile te legalizacije stambenog, pa početak studentske godine....pa milijuni izdataka , a cijena hrani raste ko luda, iz dana u dan,odjeća još i nije skupa, kao ni tehnika... [:pospan] [:tuzan] [:smijesi]
2014 10 18
Ja u sumu ti po drumu....ja Govorim, kometiram temu rasprodaje ne zamjene... Tamo svaki profil stavlja link ili sliku....tema trazim je za kupovinu a ne za zamjenu...onaj tko nema za kupiti, mijenja i ima za to sukladnu temu....
2014 10 18
Dakle ja sam protiv onih koji mijenjaju a stave se u temu trazim, koja bi se po meni odavno trebala zvati kupujem. Ja kupujem kad imam, kad nemam ne kupujem. Nijedna zamjena poslana s moje strane u 98% slucajeva ne prodje pa sto sad....who cares...mrzim duple profile, onih gdje shitachi robu stave na jedan profil za zamjenu a drugi gdje je 'bolja' roba samo prodaju....a da ne govorim o profilima koji kad zelis nesto, ona samo prodaje, a kad ti imas nesto sto bi ona rado onda bi naravno zamjenu...fuj....
2014 10 18
ja i dalje ne znam gdje je ta stranica [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] hoće li neka dobra duša staviti link, temu nešto, nešto, nešto?????????????
2014 10 18
hvala draga [:kesi]
2014 10 18
Nitko ne gleda ali svatko objavi svoje [:hihot]
2014 10 19
1 2