Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

a ja sam valjda jedina :(

Već 6 mj nisam izašla vani, pa čak ni sa dečkom! [:place] Uvjek kad se dog s ekipom, neko zezne, ili su svi po rođendanima, ili im se neda, i od tad sam prestala ljude zvati. Sa dečkom je ista stvar, ili mu se nejde, ili je umoran, ili nemamo baš tad niti jedan niti drugi auto. Bahhhh... sa 23 godine života živim ko starica, subotama se vučem od kauča do fotelje, pa do kreveta. Jel preživljava još neko tak ili sam samo ja ta bjednica?! [:place] [:place]
2014 10 18
nisi jedina hehe :)
2014 10 18
Bar imas decka [:hihot] eh kad ce doc onaj pravi ? :D
2014 10 18
ono kad mi vlastita mama digne ruge i veli, čeri izađi nekad, pa sva problijediš subotom uvečer [:smije] [:place] [:place] [:smije]
2014 10 18
Ima nas još ! [:smije]
2014 10 18
hm... pa ... ak cemo iskreno... kad nisam s deckom .. uglavnom ne idem van...al drugacija je prica kod mene plus ja imam koju vise od 23 [:hihot] ili nemam s kim, ili nemam kud ... [:vrti]
2014 10 18
nisi jedina, imam 23 zadnji put prije 2 godine baš vani vani, ali dobro ja to ni ne preferiram pa ok [:hihot]
2014 10 19
Dragiceee pa kamo cete onda kad se ozenite [:kesi] kjad je sad tako[:place] [:sramezljiv] je ti decko šiškav Da sam ja musko s ponosom bi te setala sa sobom [:smije]
2014 10 19
Ive moja [:smije] a baš me nasmiješ [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] i uvijek raspoložiš!! [:hihot] [:hihot] [:poljubac] Kad smo kod njega, onda nemamo kud izać, jer je to manje mjesto i rade par noćnih barova koji su nekad bili krcati, a sad valjda ljudi nemaju novce pa ne izlaze, tak da se ti isti zatvaraju u 1 h u noći i nigdi žive duše! A prva veća diskoteka nam je udaljena 50 km. Pa se desi da tad ili on nema auto doma, ili mu se neda jer je umoran, ili opet, kod mene ima super klubova i uvjek su krcati, ali on gotovo nikad ne dolazi kod mene subotom, odnosno jako rijetko, jer radi doma, ima užasno puno posla i znam kak mu je još vozit do mene ( udajeni smo 1 sat vožnje ) tak da... eto i več tak 6 mj. A ovak izađemo nedjeljom na večeru, ili šetamo po gradu i sjednemo na cugu, al od toga ništ više! [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:place]
2014 10 19
Jooojjj sta su deceki radili kad sam ja izlazila [:smije] ma pjesice ako treba samo da izidju i pokazuju se hehe [:hihot] Pa za rucicu onda na stiskavac po nekom klubu pokloncici,pisamca ludiranja [:smije] fejs je bio nepoznanica a sad smo svi vise vezani uz kompove. Mi zemske za krpice a oni za playstajsen [:hihot] nije trebalo ni puno para da se zabavis samo dobra volja i pozitiva [:kesi]
2014 10 19
eh pa onda i nije toliko razlicita sitiacija, samo mi imamo 2 sata voznje ... ti si iz Kc?... eh ona vremena kad je radio Playboy u Virju [:smije] za ostale koji ne znaju... Playboy u virju je bila jebena diskoteka sad mislim da je to bilo prije tvojeg doba doduse :D
2014 10 19
da to je prije mog doma, to više ne radi, sad samo onaj Lord i to, ali ja sam baš iz centra KC tak da sam daleko i od virja [:hihot]
2014 10 19
A dnas se nema ni di pravo normano izac ako bas zelis kvalitetan provod. To su sve curice polugole od svojih 12-13 g, decki samo gledaju sto bi pov... droga,pijancevanje, nasilje tucnjava ruganje...ja i mpj kad dojemo negdi pa mi smo najstariji par on sa svojih 5 banki [:hihot] Nemam ni volje tako negdi u nas u hrvatskoj. U bosnu je dobro otic ja sam prije u livno,nije bilo lose
2014 10 19
ja sam izlazila u Playboy, s 15 [:hihot] znaci prije 12 godina, ajme kak vrijeme leti [:sokiran] kasnije uvijek u pub u kc, Nautilus [:smije] sad cujem da su dobre svirke u Starsu, svaki vikend imaju neki live bend ili nest, pa missmode mozete tamo [:smijesi] i meni se ide van, otkad imam klinca izadem tri puta godisnje [:hihot]
2014 10 19
Bolje idi sad van, nego da te uhvati ludilo o kasnijim godinama!
2014 10 19
1 2