Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nagradnjača :D

Kako mi je tema koju sam jučer stavila netragom nestala, ponavljam opet. Rođendan mi je pa bi vas malo počastila. Stavite artikl koji želite dobiti pod omiljeni i kopirajte link ovjde :) Svi oglasi ulaze u igru i ona traje do utorka u 10,oo sati [:zaljubljen] [:zaljubljen] A za sve koji ne osvoje nagradu tu je rođendanski popust - od svega odbij 10 kn [:zaljubljen] [:zaljubljen] A kako je poštarina kod mene uključena u cijenu tako će i ostati [:poljubac] [:poljubac]
2014 10 19
Hvala cure, nadam se da će korisnice koje su jučer odigrale skužiti temu pa ponoviti pošto mi je jučerašnja obrisana, vjerovatno sam ju napravila u krivom podforumu [:tuzan] [:tuzan]
2014 10 19
Sretan Ti rodendan! [:poljubac]
2014 10 19
Evo cure ovako...igra je gotova, a ja sam pobjednicu izabrala po ovom principu: 1+9+1+0 (moj datum rođenja) = 11 Izvukla sam 11. komentar na temu (ustvari je 12-ti, ali Anajack nije kopirala link, samo mi je poželjela sretan rođendan...) i ispalo je da se radio ooooo: Natalija51 koja je osvojila dva Avon ruža [:zaljubljen] Čestitam korisnici i hvala Vam svima na čestitkama i sudjelovanju [:poljubac]
2014 10 21
hvala draaaga :)))) [:poljubac]
2014 10 21