Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

praćenje korisnica

ja pratim tebe, ti pratiš mene...koja je svrha toga ovdje? bilo bi super kad bi ja pratila tebe jer imaš stvari koje se meni sviđaju i da misvaki put kad nešto novo dodaš iskočiš negdje... ovako mi nije jasno koja je svrha toga. prosvijetljenje molim!
2014 10 20
Ni ja ne kontam [:hihot]
2014 10 20
Hahaha pa valjda da mozes oznaciti one s kojima ne zelis surađivati. Da stvarno nema smisla jer ako i hoces vidjeti dali ima nesto novo moras ici kopati sam po ormaricu.
2014 10 20
ja pratim one s kojima suradjujem jer cesto zaboravim nadimke pa eto da znam barem da su nesto kupili kod mene ili da su za zamjenu [:hihot]
2014 10 20
poanta pracenja je da klikas sto vise ljudi da se onda tvoj profil sto cesce pojavljuje sa strane [:jezik] zato ja ne pratim nikoga, ne da se to meni klikati [:smije] [:smije] [:smije] tj lazem, pratim administratora za ne daj Boze slucaj (u kojem ionak ne bu radila svoj posao i odignorirala me, kao i uvijek do sada) i stellublu, ostalo mi i nema nekog smisla, moram priznati, ako mi se i svidi vise stvari kod jedne osobe, zapamtim nick i ukucam u google kad je trebam (nekoc davno, i trazilica je izbacivala osobe, ne samo stvari)
2014 10 20
To bi bila dobra fora, podržavam prijedlog da se nekog nađe po nicku [:smije] Trebalo mi je to, ali neuspješno sam tražila
2014 10 20
Valentina ukucas na google nick+moje krpice [:smijesi]
2014 10 20
na jednostavan način dođeš do osoba koji imaju dobre artikle i veličine koje tebi odgovaraju [:kesi]
2014 10 20