Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Revolucija? Ma moze :)

Vidim da danas eskalira nezadovoljstvo oko sveopceg lopovluka i admina koji ne roka azurno profile .. ajmo malo prosirit pricu o odgovornosti i na nas ostale. Zanima me sto mislite o trollerskim temama gdje netko s nickom friskim ko beli lebatz iz pekare otvori temu i prezentira se kao osoba u nevolji.. trazi rame za plakanje/savjet, voteva, nakon cega se komunikacija s brzopletima i lakomislenima u sekundi prebaci u inboks, a cemu na kraju rezultira razmjena pozitivnih povratnih informacija. Sto uciniti u slucaju da ti nickovi krenu krast po krpama, zahvaljujuci povjerenju koje izaziva par pozitivnih povratnih? Koga sve u tom slucaju prozvati? Trebaju li odgovornost snositi i oni koji su dali garanciju povratnom informacijom bez apsolutno ikakve suradnje? Zar zaista trebamo ponavljati gradivo, uciti se medjusobno da povratne infos ne sluze tome, naime, ne dijele se kao nagrada ili oblik zahvale za par komplimenata, toplih rijeci, savjeta i tapsaja po glavici i pleckitzi. Vec iskljucivo kao osvrt na kvalitetu u potpunosti odradjene suradnje zvane kupoprodaja/zamjena. [:smijesi]
2014 10 21
[:smije] to cipka...
2014 10 21
ja san ovdje baš dugo, i mogu reć da nikad nije bilo ovako loše, cure počinju slati štrace. ja većinu moram MOLITI da mi uopće pošalje, a uvijek uplatim isti dan, žalosno, al nakon dugo vremena mogu reć da više neću kupovat na ovoj stranici jer ovdje više nema poštenog svita....
2014 10 21
Danas planiram otvoriti temu, mislim da sam pokradema, dajem doticnoj vremena do navecer da odgovori na poruku, treba ih javno sramotiti, ja necu raditi lazan profil, sa svog cu napisati i stajati iza svega sto govorim, slazem se sa gore navedenim, treba pisati sa pravog, a ne laznog
2014 10 21
palac gore [:kesi] [:kesi] mislim da cure koje su u stvarnim problemima, nemaju ni snage ni volje (bar većina njih) otvarati temu i ponovo proživljavati pisani tekst [:tuzan] dotične,..........samo privlače pažnju, jer znaju da nas ima puno koje smo osjetljive na nepravdu i tlačenje slabijih........
2014 10 21
Princess,nije li Tužnazvijezda ženskica koja je imala temu na kojoj mijenja odjeću za hranu? [:sokiran]
2014 10 21
[:sokiran]
2014 10 21
Ubijte me ako sam ja shvatila o čemu je ta tema uopće trebala biti? [:sokiran] (mislim na sliku koju si zakeljila, Cipka)
2014 10 21
žicarosi su na svasta spremni,primjer helenaalena koja je zicala robicu za bebe i na kraju se ispostavilo da je prevarantica ... sa par profila. nevjerujem ni jednoj vise. i ne reagiram na žalopojke od tema,nemam ovo nemam ono...
2014 10 21
Ivana,to si trebala raditi i do sad. Nije stiglo prema očekivanjima?Pokušaš riješiti povrat u inboxu,ako neće, neka čita "rat i mir" u povratnima.
2014 10 21
Helenaelena je došla tu da nam kaže da nas Isus voli. Nepoćudnice jedne [:smije]
2014 10 21
Ejjj draga, ima svega, najveća je odgovornost na nama, nekada sam na forumu kupovala od jedne cure, sve 5, i to vise puta, 6.put me zeznula i ni traga ni glasa. Moramo se pomiriti s time da će nas kad tad netko zeznuti [:smije] naravno da je glupo pisati povratne,ako nisu u pitanju strace nego , eto bas je jadna i dobra i sad ti kupuj od nje zbog toga. Uvijek sama sebi kažem ako me netko i zezne, svo zlo s time...., onda dođe neka super cura koja to sve pozlati. Vjerujem da je većina nas tu ok,a mislim da se prevarantice kratko zadrže. Trebalo bi imati nekakav popis nickova, mada ništa ne znaci jer se prijave pod drugim, zato , žene,majke, kraljice, ma neka nas i prevare koji put, sto je to za nas, pis of kejk.., pusa draga i relaks [:poljubac]
2014 10 21
BluebellStore i ja cu ti se pridruziti mislim da smo u istom sosu
2014 10 21
podrška cipelitzi
2014 10 21
adminka nema negativnih kaaa buuum
2014 10 21
1 2 3 4 5 ... 6