Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Revolucija? Ma moze :)

redhair je djevojka koja je u potrebi za elementarnim potrepstinama jednom, ne jednom na sat, jednom ponudila je svoj ormar u zamjenu za elementarne higijenske potrepstine kao sto su detergent/sapun/britve. nikoga nista nije zicala, niti oseravala poslodavca kod kojeg je ostala bez posla. ni partnera koji ne zaradjuje milijune. naprotiv, temu je otvorila jednom i ponudila citav ormar u zamjenu za nekoliko sitnica. ormar koji vrijedi vise od tih par sitnica. ne sumnjam da su je dezurne djiberosice naskocile nudeci britvu malo rabljenu i rdjavu, al za koga je dobra je, u zamjenu za kozne nove conversice. [:smijesi]
2014 10 21
sto je opet netko dijelio negativne? [:smije] ja uvijek sve propustim
2014 10 21
Milijun pluseva za temu!! [:sramezljiv]
2014 10 21
cipelitza, blokirana je dotična. Blokirano je dosta prevaranata u zadnjih par dana, ako mi je netko promaknuo, javite mi. Nema smisla otvarati teme i vrijeđati mene i ostavljati mi negativne - sve ću to brisati. Ps dobra vijest - vjerojatno ću dobiti asistenta. :) Pa ćete napokon sve biti malo mirnije i zadovoljnije. Jer kao što sam rekla, ja nisam plaćena da bih bila ovdje 24/7 i ne znam u čemu je problem zaista. Radim koliko mogu no imajte na umu da sam ja jedna a vas je preko 100.000. LP
2014 10 21
jel i vi dobijete poruku kad nekome posaljete ili se samo meni to prikazuje
2014 10 21
micek, to je već mjesecima tako. I jaaaako iritira.
2014 10 21
neka, pusti temu, [:sramezljiv] neka posluzi cisto za razmjenu misljenja o tome sta pojedinci rade jer su jednostavno lakomisleni. blago receno.
2014 10 21
Stvarno dobra vijest..... [:smijesi]
2014 10 21
Živio drug asistent! Popit ćemo koju i u njegovo zdravlje [:smije]
2014 10 21
koliko ti mora bit dosadno da ides ostavljat negativne eto tako
2014 10 21
Odlično, ajmo jedna dobra vijest da skrene pažnju [:smije] Nego Ana, jesi pročitala negativne? Jesi shvatila nešto? Btw, da pripišemo čudu to kaj si došla taman kad su negativne počele padat?
2014 10 21
Ne zovem se Ana po petstoti put. Sve ja znam to što ste mi rekle i radim na poboljšanju svega, vjerujte. Ne morate ostavljati negativme, znam što se treba napraviti samo ne mogu sve U ISTO VRIJEME I ODMAH. To je sve.
2014 10 21
odlična vijet...nužno potrebna asistencija vođenja stranic.e..jer kako vidiš..došklo je do rasula...kao i rasapa poštenih korisnica...a može li se blokirati ip adrese...ili adminice da sastaviš temu...kako god...i tu mi ostavljmao tko nas zezne...tako da je pregledno i tebi i nama=?????????
2014 10 21
Nažalost, negativne su jedino na kaj se odazoveš.... Kako će se birat asistent?
2014 10 21
"i ne znam u čemu je problem zaista" - pa vidiš da nije pročitala negativne. Mene zanima koliko si minuta mjesečno plaćena za rad? Jer brojimo jako, jako sitno. Nismo ti mi izmislili ovu obavezu, ali ti bogami donosimo lovu klikovima na reklame. Najviše od svega je bezobrazno obećati da će se na nečemu raditi, a zatim kad se to ne ispuni prokomentirati "ne znam u čemu je problem zaista".
2014 10 21