Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

da podjelim s vama :)

ovih dana sam stvarno prezadovoljna curama ovdje,imala sam dosta zamjena,i sve su korisnice ugodne,i expressne u slanju...a moje odusevljenje tek dolazi kad otvorim paket,stvari kao iz ducana.mirisne i zaista jos ljepse uzivo,zahvaljujem svim curama s kojim sam suradivala i s kojim cu suradivati!!samo nastavite tako,i uvijek budite iskrene i tako ce vam se vratit! :)) pozz svim krpicarkama iz kisne slavonije! :**
2014 10 22
Ja se već dugooo nisam mjenjala, a ni prodala nešto [:tuzan]
2014 10 22
Ja sam, nakon dugo dugo vremena, danas konačno prodala nešto [:kesi]
2014 10 22
treba imat strpljenja i trazit sto ti se svida,bude i kod mene dana kad je zastoj al ovaj tjedan je krenuo super,prodala napu na njuskalu,ovdje adidas patike,i jos 5-6zamjena ma prezadovoljna sam,doce i tebi dan
2014 10 22
Ma ja sam uvijek zadovoljna, baš se cure javljaju nakon sniženih artikala, a i kupnja mi je svakako prošla ugodna, cure su baš drage [:zaljubljen]
2014 10 22
Ova pohvala i tvoje oduševljenje, pravo je poslastica pozitive na krpicama, gdje svakodnevno ima žalopojki korisnica i previše pravarantica, a opreza nikad dosta [:sramezljiv]
2014 10 22
[:kesi]
2014 10 22
znam,svaki dan citam o prevarama,zao mi je cura,al stvarno sad treba bit vise nego ikad na oprezu,jer mislim da ih iz dana u dan ima sve vise,srecom jos nisam naisla na takve,nadam se da i necu...stoga pazite skim imate posla,znam da ni povratne nisu sto su nekad bile al opet vise suradujem s onima koje imajubar 15.ak pozitivni
2014 10 22
lijepo je što si podijelila s nama svoja lijepa iskustva [:smijesi] za promjenu, od silnih prevara, lijepo je pročitati i takve stvari [:zaljubljen]
2014 10 22
Ja sam evo do sada uglavnom imala pozitivna iskustva ovdje, no bilo je i loših.. ali sve u svemu prezadovoljna sam koliko ima dobrih i dragih cura [:zaljubljen]
2014 10 22
ajde neki lijepi post konacno [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 10 22
Ja sam također uvijek imala super iskustva :)
2014 10 22