Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pa dobro zašto?!

meni nije jasno zašto djevojke dižu cijenu nakon "popularnosti" artikla, dakle zapela mi je za oko jedna jakna koju cura cijeni 150 kn, ali kako ta jakna ima dosta pregleda i dosta ju je ljudi stavilo u omiljene, prodavačica joj odjednom podigne cijenu na 240 kn!! stvarno svašta [:frustriran]
2014 10 22
Jer su pohlepne. I netko će ju kupiti, što je najžalosnije.
2014 10 22
Meni se desilo na moj upit za jednu jaknu, ženska mi kaže dat će mi 150 plus pt, nisam tad imala love, odem nakon par dana, ta jakna 300 kn. 300!!!!!! Naravno pregleda xy.. Koma mi je to sve. Umjesto da budemo zbilja secondhand pretvaramo se sa cijenama u zaru. Fuj!
2014 10 22
a ja jadna vidim u najpopularnijima dva artikla koja imam sama i to za mizeriju 15 i 20kn...a u omiljenima je cijena do 400kn...koma...
2014 10 22
uvidjela cura priliku za zaradu,pa digla cijenu..... a sto kaze MaryBoo - najžalosnije sto ce ju i za tu cijenu netko kupit...
2014 10 22
Ma nije stvar da bi mi dala po toj cjeni ili ne... Nego pokušavaš zaraditi koliko god možeš da zbilja glup način... Al aj...
2014 10 22
ma takve cure se prave lude, to je najgore [:vrti]
2014 10 22
Ne ti cvjeticu nego ta curka. ;)
2014 10 22
Ja još snizim,nisu mi jasne,valjda misle da smo bedaste [:vrti]
2014 10 22
Neznam što bi rekla na to nego nećeš od dobiti ni lipe i još ćeš završiti na mojoj black listi pa ti diži cijene [:hihot] meni se tako desilo svidjela mi se narukvica i cura je nakon jednog jedinog lajka (mog) podigla cijenu duplo!!! e neš, a još sam mislila kupiti i jaknu od nje e ništa hvala kupila sam kod druge cure [:kesi] i samo mogu reći da još uvjek prodaje tu jaknu i narukvicu [:smije]
2014 10 22
Žele zaradit.
2014 10 22
Mislim da znam o kojoj se jakni radi i meni je u omiljenima [:smije] [:smije]
2014 10 22
Eto i ja naletila na kratke hlače koje sam željela kupiti prije 6mj i pitala curu dal može ta cijena sa poštarinom. Bilo je u pitanju 90kn. Taman sam tolko imala na računu. Odg nisam dobila, a ni ona ih nije još uvijek prodala. Šteta. Svatko gleda krpice na drugačiji način, netko je tu zaradi, netko da se riješi robe,netko da kupi...
2014 10 22
Kupila sam ovdje prije dva tjedna Zarine nove hlače tajice za 50kn. Nisu mi nažalost odgovarale i stavila sam ih u prodaju. Dobila sam u par minuta 7 ili 8 upita. Nije mi palo na pamet da stavim cijenu od 70ili80kn, a sigurno bi ih prodala i po toj cijeni. Ali savjest mi nije dala.
2014 10 22
evo meni se desio za božić biser ja dogovorila s curom kupnju trenirke, ali budući da je bilo baš oko božića pa smo rekle da ćemo onda između nove godine i kad prođe božić i taman dan poslije vidim da je cijena skuplja i pitam ju zašto, a ona opali: pa bilo je sniženo radi božića [:smije]
2014 10 22
1 2