Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zar je moguće???

aa prefino izgleda! [:kesi]
2014 10 28
Uuuuiu, obožavam ga. [:kesi]
2014 10 28
mljac....mljac....fantastik [:smijesi]
2014 10 28
ofčice .. jel' šalješ poštom taj kolač.. zazubice mi rastu [:smije] bem' ti sada odoh negdje po kolače, dugo mi čekati da se ispeče što [:smije] [:poljubac]
2014 10 28
I ja sam prije par mjeseci radila svoj prvi cheesecake. Uspio je. [:kesi] [:zaljubljen] [slika:f9e04581-01d9-4a20-b5fe-59e9094db7ab]
2014 10 28
Dejzika, super ti izgleda čiz [:zaljubljen]
2014 10 28
Dobih neke upite u inbox pa da demistificiram stvar [:hihot] Cheesecake (za kalup od 26cm) Keks podloga: 3 žlice šećera 15 kom keksa - petit ili još bolje kopija petita, čemu bacati pare na neke tamo žvrnj kekse 100g maslaca Žuta fila: 6 žlica šećera 2 vanilin šećera sok pola limuna + limunova korica 0,5 kg svježeg sira s manje mm - toplo preporučam Lidlov Milbona posni; probala sam s drugima, ali mu nisu do koljena jer ih treba pasirati i onda se sve to pretvara u vrhunsku gnjavažu 4 jaja Bijeli vrh: 400ml kiselog vrhnja 2 vanilin šećera 3 žlice šećera
2014 10 28
Stavi grijati pećnicu na 200 C. Rastopi maslac na sobnu temperaturu, dodaj mu šećer i mljevene kekse, promiješaj i utisni u podmazan kalup. Stavi u pećnicu do 5 min. Dejzika (a i ja ponekad) imale neugodno iskustvo s kapanjem maslaca, pa ako vam kalup ne dihta dobro, obavezno stavite protvanj na dno pećnice. Siru dodaj šećer te izmiksaj. Odijeli bjelanjke i napravi snijeg, a žumanjke dodaj jedno po jedno u smjesu i dobro izmiješaj nakon svakog. Smjesi dodaj snijeg i limunov sok. Izlij filu na podlogu od keksa i peci cca. 25-30 min na 170 C (ne smije više izgledati tekuće). Izmiješaj kiselo vrhnje, vanilin šećer i šećer pa prelij i peci još 5-8 min na 170 C, a zatim ugasi pećnicu i ostavi kolač u njoj još neko kratko vrijeme da se stisne (nije tekuće, izgleda sjajno i glatko). Izvadi da se ohladi na sobnu temperaturu, a zatim stavi u frižider preko noći u kalupu.
2014 10 28
Hanami [:poljubac] Opet moji snovi o djeti otploviše [:sramezljiv]
2014 10 28
hanami, zlatna si! [:smijesi] [:poljubac]
2014 10 28
[:poljubac] Svaka Vam čast na ljubaznosti,vrlo ste draga ,i moji snovi otploviše s Vašima!!! [:smije] [:kesi] [:hihot] [:poljubac]
2014 10 28
zlatna kao i uvijek. [:zaljubljen] iako je mene obvezala ugovorom o tajnosti za recept ipak je pokleknula pod navalom krpicarki. [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] mamamirna ja takve snove uvijek guram u pozadinu. [:smije] [:smije] [:poljubac]
2014 10 28
Ne brišite ovu temu, nemam sad vremena za prepisivanje recepta! [:smije] Ooooooooooooodličan!
2014 10 28
legica hvala. i tvoj mi je izgledao bas mljac. [:zaljubljen] nego niti jedna od vas me nije uputila za sarmu. [:sramezljiv] ako stvarno ima netko provjeren, stari recept nek mi javi plz. [:poljubac]
2014 10 28
I ja takav slazem (recept od hanami), prefin je [:smijesi] I jednostavan za napravit [:smijesi]
2014 10 28