Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Vječito ispucane usne :(

i ja sam bila veliki ovisnik a onda sam odjednom ne znam ni sama kako,smanjila.sad samo zimi.moze bit da ti je to goo much usnicama al i mogllo bi falit nekog vitamina.zna li itko ?to sam davno negdje citala
2014 10 30
Da jednostavno probam svaku večer prije spavanja namazati usnice maslinovim uljem? i svako jutro mijenjam jastučnicu [:hihot]
2014 10 30
Vitamini su u pitanju plus suhoca zraka, vlaga i sl.. Med na usta dok ste doma - provjereno.. Vitamine pojacat, di ima E vitamina kod sintetickih kupit.. Il proucavat zdravu hranu i pripravke u bio&bio [:smijesi]
2014 10 30
Vitamini - moguće moguće :)
2014 10 30
alverde neven balzam ili cisti karite
2014 10 30
i ja sam znala imati isti problem, što sam više mazala usne, više su i bile ispucane... pomogne mi nevenova mast, namažem usne prije spavanja i ujutro super... a od labela najbolje mi je balea
2014 10 30
baby nivea intensivna krema
2014 10 30
i meni je Eucerin zakon
2014 10 30
poz ja prodajem domaca labela po 15 kn za komad. cure koje su kupile jako su zadovoljne... na uljnoj je bazi i dosta dugo traje i pomaze garantirano ! sastav: shea maslac, extra dj. ulje kokosa, ulje makadamije, ulje marelice, cisti pcelinji vosak, aroma
2014 10 30
melem [:zaljubljen]
2014 10 30
Neutrogena definitivno najbolje. Kad je najkritičnije,kad su usta doslovno žive rane on se jedini pokazao čudotvoran. Ništa labelo.jednom sam provela 9 mj.kraj radijatora u Petrovoj.Usne su mi bile kao zgužvani papir,nema šta nisam probala, imala sam punu ladicu labela i krema i onda je došao Neutrogena lipcare [:zaljubljen] kao i one Norveške kreme za ruke iz DM-a koje se koriste kao zaštita za najoštriju zimu.Ja sam se preporodila isti čas,napokon sam imala svoje [:poljubac] [slika:ee1435d5-a5e2-4c14-9db6-ece0f2aba9fb]
2014 10 30
Hvala svimaa :))
2014 10 30
meni je najbolja nevenova mast . dobar je i vazelin [:smijesi]
2014 10 30
Moja frendica je isto zadovoljna s Neutrogenom. Meni baš ne odgovara. Slabije mi se razmazuje u odnosu na Eucerin i podsjeća me malo na Niveino plavo labello, a ono mi ne odgovara. I Rosalovo shine mi je godinama bilo super, ali mi se čini da su ili promijenili teksturu ili sam ja naletila na neko ''pokvareno''. Zato sam i prešla na Eucerin i za sada ga ne mijenjam [:smijesi] .
2014 10 30
Od svih preparata samo mi je melem pomogao, nanosim ga prije no što izađem van i prije spavanja. Tokom dana nikad nemam problem sa suhim usnama.
2014 10 31