Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto je problem ostaviti povratnu?

Ja sam baš danas imala suradnju koja je toj curi bila prva: i najbolje mi je ostaviti baš prvu povratnu nekome... Nekako, baš se odjećam dobro-i k tome, nakon dobre suradnje ++ A ove ideje da se ne stigne su mi stupidne... da su povratne na KLIK-KLIK išlo bi to...a ovako, jao, nešto treba i utipkati [:sramezljiv] nešto kao "Želim to" dugme kojeg svi nešto klikću
2014 11 06
a očito nema druge..
2014 11 06
Najgore mi je , AL BAS MI IDE NA ZIVCE!!! Uglavnom kupujem i uplatim i 99% dama ceka da meni to stigne da ja kazem kako je ok i onda tek ostavu pov. A sta to znaci. Da doma cekate grizete nokte da vidite jel sve ok? I na kraju uplata je sijela izvoli ostavit povratnu, sta cekas ?? Eto ispuhala se [:frustriran]
2014 11 06
uh, i ja sam nova tu, cca mjesec dana, malo duže.... iskreno, nekako mi nije palo na pamet da su te povratne tako bitne [:sokiran] , pa nisam nijednom ni tražila.
2014 11 06
a kaj s nekim profilima koji imaju hrpu povratnih...a dobar dio njih ...sve sami smajlići..nekak mi se to čini da nema veze sa suradnjama.Nit opisa ,niti jedne riječi,samo smajlići, pusice isl... [:sokiran]
2014 11 06
Ja sam lipo počela brisati povratne svima koji meni ne ostave. I isto tako mi ide na živce što ja kao kupac uplatim u rekordnom roku,javim uvijek da je paket stigao ali prodavačice ipak čekaju da se njima prvo ostavi povratna. Bilo bi u redu ako je kupac ispoštovao svoje da dobije povratnu bez moljakanja [:ljut]
2014 11 06
Ja vučem za rukav dok ne dobijem, zna se desiti i da obrišu pa obrišem i ja ne znam u čemu je fora. Ne daš ti ne dam ja
2014 11 06
Grrrr
2014 11 06
ma i ja bi najradije obrisala neke... [:boji] mislim nije da se ne zna procedura (vidima imaju ih več nekoliko ostavljenih)...čisto kultura....ako si (ne)zadovoljna ostavi brate povratnu za one koje su slijedeće [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 11 06
a samo da još dodam da sam u zadnjih 10ak dana dobila barem 2-3 generirana upita ....ono tipa "ja želim"....i vidim cure niš ne pitaju...pa ja ono, sramežljivo pitam "ste za kupnju? da šaljem podatke?" [:sramezljiv] [:sramezljiv] a one će meni "ne, zašto, samo sam si bookmarkala tvoj proizvod" [:ljut] [:ljut] [:sokiran] [:sokiran] mislim WTF??!! [:smije] [:smije] [:smije] pa šta nije za to tipka "sviđa mi se"...al njoj se jako jako sviđa [:smije] [:smije] [:smije] ono "želim to" toliko joj se sviđa [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 06
Zasto je tesko procitati profil? [:frustriran] Povratna [:place] [:ljut]
2014 11 06
Zadnjih nekoliko suradnji su bile s curama koje nemaju nijednu povratnu, a niti svoje artikle. Kupile su, ali niti da mi jave da im je ok, niti ih ima tu na krpicama više od te zadnje prijave [:sokiran] I par njih su mu javile da su zadovoljne kupljenim, ali također povratnu ne ostave [:tuzan]
2014 11 07
Jednom sam poklonila curi hlače, napiše ona meni u inbox poruku, sve super, puno hvala, sto rečenica...i na kraju da će mi ostaviti povratnu kad bude imala vremena [:sokiran] @Lunass: ima cura koje samo kupuju na krpicama, nisu na forumu, neke ni ne znaju za povratne, a većini im nisu bitne povratne jer su samo kupci pa ih ni one ne ostavljaju
2014 11 07
1 2 3