Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

što učinite ?

ne znam jel mi tema na pravom mjestu..ali ne zamjerite [:smijesi] zanima me što vi učinite i kako postupite kada vam netko nudi jako nisku cijenu za stvar koja je maksimalno snižena, a riječ je o novoj stvari koja nije nikad nošena..riječ je o torbi..ja razumijem da ljudi nemaju, nemam ni ja baš para..imam kad nešto uhvatim preko studentskog, jer mi roditelji ne daju..nebitno, ali opet nisam nikada nekog pitala da mi proda stvar doslovno za badava. naravno, u cilju mi je prodati..ali spustim joj opet cijenu do maksimuma i onda opet, ajde još 5, 10 kn jeftinije..5 po pet i skupi se to [:kesi] ja se raspisala..nadam se da me razumijete, eto samo me zanima što vi napravite u tom trenutku..pristala bih da je to neka stvar koja je nošena, pa ajde samo da prodam da ne stoji..a ovak ne znam [:sokiran] [:poljubac]
2014 11 08
pa reci, zao mi je ne zelim prodati po to cijeni, najmanja koju vam mogu ponuditi je ta i ta i gotovo :)
2014 11 08
ne draga...kad prodaješ za 5 ili 10 obavezno će te tražiti još i poštarinu o tvome trošku...zato se ne uzrujavaj jer ovdje ima svega...a to uglavno rade cure koje svoje stvari cijene ko sv.Petra kajganu...
2014 11 08
Kažem im da je cijena fiksna. Obično se više nikad ne jave.
2014 11 08
Zahvalis na ponudi, kazes da ti to ne odgovara, i bok! Nije potrebno ulaziti u detalje, ali para se ima jer se svakodnevno prodaju artikli i po 500kn na vise bez greske. Onaj koji nema ne kupuje.
2014 11 08
Neki pokušavaju, ako prođe prođe.. Ne spuštaj cijenu, torba će se prodati kad tad
2014 11 08
imate pravo..hahaha, baš tako, svoje nabiju i više nego je u trgovini, a ovak bi žicale, onda mi kao nemam para, ova je sad u mirovini [:kesi] pa nema kao 50 kn za novu torbu..i ja mislim da mi se neće javiti više :) hvala vam drage moje [:smije]
2014 11 08
Ja sam svoje obje torbe prodavala ovdje, snizila ih maximalno, na kraju sam ih u istom danu prodala na njuskalu.
2014 11 08
Sto da ti kazem, dobila sam neodoljivu ponudu od masnih 200kn za krznenu bundu kupljenu u Svicarskoj. Vrijedi u tisucama, ja iz razumjevanja stavim 600kn jer je bolje da ju netko nosi nego da ja gledam u nju..
2014 11 08
itekako poznata situacija [:smije] svoje cijene kao suho zlato, a tuđe kao da je nađeno na cesti tako je i meni jedna ciganila. prodavala sam jaknu za 20kn, i molila me da pt bude uključena u tu cijenu. znači 5kn za jednu jaknu, a već je s 20kn bila jako povoljna. a kada ja odem na njen profil, cijene prenapuhane. nošene majice po 150kn (majice iz new yorkera, terranove koje ni sa redovnom cijenom toliko ne koštaju)
2014 11 08
hahahahaha, a brate mili baš ima svega ovdje [:kesi]
2014 11 08
Kažeš da si maksimalno snizila i da ne možeš više [:smijesi]
2014 11 08
rekla ja njoj pa više ni a ni b [:kesi]
2014 11 08
Nadodaš još 100kn na onu prvu cijenu iz oglasa, ponudiš joj hpekspres s dostavom sutradan do 12h na njen trošak i ostaviš svoju adresu ako bi bila ljubazna da ti pošalje nekakav poklončić u znak zahvale. [Da-bum-tss]
2014 11 09
Često snizim cijenu za poštarinu. Evo baš me jučer jedna korisnicapitala koja je zadnja cijena, ja rekoh, za deset kn manje. I nema odgovora dalje. A novi sako s etiketom prodajem za 120 kn, a placen je 229. Mislim da sam dosta spustila. Osobito kad vidim da cure nosene sakoe prodaju po 200, 250 kn. A sta ces... [:tuzan]
2014 11 09