Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Metabolic dijeta - iskustva

Jel se koja od vas susretala s ovom dijetom? Kakva su iskustva? Hvala svima na odgovoru, a u nastavku pišem "dnevni meni" ako koga zanima. Preporučila mi ju je poznanica, ona je navodno smršavila 15 kg u dva mjeseca. Uz dijetu se vježba 30 Day Shred by Jillian Michaels, slatko naravno nije dozvoljeno, sol minimalno i potrebno je popiti 2-3 mineralne vode dnevno. PONEDJELJAK DORUČAK: crna kava (bez šećera i bez mlijeka) RUČAK: 2 paradajza, 2 tvrdo kuhana jaja, maleni crni kruščić (raženi ili slično) VEČERA: 1 pileća šnicla, zelena salata s više octa 2 do 3 l mineralne, čaj od koprive UTORAK DORUČAK: kava s malo mlijeka, 1 crni kruščić RUČAK: 1 pileća šnicla,zelena salata s više octa VEČERA: 1 veliki ananas (svježi) pomiješati s jogurtom (masnoća 0,1%) 2 do 3 l mineralne, čaj od koprive, čaj za čišćenje krvi SRIJEDA DORUČAK: kava s malo mlijeka, jedan kruščić RUČAK: 2 tvrdo kuhana jaja, 1 konzerva ili svježa tunjevina, 1 kruščić, zelena salata VEČERA: 100 g kuhane šunke, 2 paradajza 2 do 3 l mineralne, čaj od koprive ČETVRTAK DORUČAK: crna kava bez ičega, 1 kruščić RUČAK: 1 pileća šnicla, zelena salata s više octa VEČERA: par krumpirića, salata od svježih krastavaca 2 do 3 l mineralne, čaj od koprive, čaj za pročišćavanje krvi PETAK DORUČAK: kava s malo mlijeka, 1 kruščić RUČAK: 2 paradajza, 1 tunjevina, 1 kruščić, zelena salata s više octa VEČERA: 200g šunke, voće po izboru, ali NE banane 2 do 3 l mineralne, čaj od koprive SUBOTA DORUČAK: čaj po izboru s limunom RUČAK: 2 jaja, 2 paradajza, 1 kruščić VEČERA: jesti što i koliko želiš 2 do 3 l mineralne, čaj od koprive, čaj za pročišćavanje krvi NEDJELJA DORUČAK: kava s malo mlijeka, 1 kruščić RUČAK: jedna četvrtina pečenog pileta bez kože, zelena salata s više octa VEČERA: šparoge u galonu, 2 paradajza, 1 kruščić,voće po izboru, ali ne banane 2 do 3 l mineralne, čaj od koprive
2014 11 19
moj prijedlog i naj naj dijeta od svih meni je dijeta 10%....prouči, pokušaj... ja uvijek sa njom postignem savršene rezultate! kaj se tiče ove dijete...premale su mi bile količine, kavu ne pijem, i uvijek sam bila pre gladna....a kada sam na dijeti, tada se jednostavno ne želim izgladnjivati i patiti [:smijesi]
2014 11 19
iskreno..probala sam milijun dijeta kako biskinula 5-7kg koje nikako nisu htjele dolje nakon poroda...uz probleme sa štitanjcom i pcos-om stalno sam bila gladna..jedni što mi je pomoglo i gdje nisam bila gladna je LCHF/PALEO prehrana...da mi je netko rekao da cu smršaviti 5kg bez gladovanja u 1,5mjeseci i da cu još k tome jesti kolače a necu vježbati(ne vježbam redovito jer nemam vremena iako bi) rekla bi mu da je to nemoguće...toliko me ta prehrana oduševila da nema šanse da ikada više jedem kao prije...eto....
2014 11 19
treba biti jako oprezan sa dijetama.Niti su kile došle preko noći,a još manje se mogu skinuti.Puno njih oko mene si je narušilo zdravlje prvenstveno štitnjaču sa tim dijetama da ne govorim da mi se frendica nakon svih pokušanih dijeta lijeći kako bi mogla zatrudniti,a doktor kaže da su dijete i gladovanja okidač za hormone.Treba jesdti više puta dnevno po malo.Meni u razgovoru frendica koja je dosta posvečena prehrani je rekla da onda kada se počne uživati u hrani treba stati jesti.Svatko zna koliko je aktivan i po tome treba i jesti ono što se može potrošiti tokom dana toliko i unijeti u sebe.
2014 11 22