Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

mozda bi pomoglo

Gledam teme,i tu u tamo ima svađa.Najgore od toga kaj se ja upletem u to(dug jezik)...Bilo bi dobro kada bi te osobe mogli osobno zblokirat ko na faceu...Ta osoba otvori temu,a ti ne vidis(drugi vide) ili ti ne moze komentirati.adminka ne moze sve uhvatiti,Ovo nije napad na nikog od vas.Mene zanjima samo misljenje,zato vas molim da nema govora mrznje na ovoj temi ili slicno.Sto mislite o tome. P.S Valjda smijem pisat o ovoj ideji,neznam [:smijesi] [:smijesi]
2013 02 22
Odlična ideja ;) Mislim da bi puuuuuuuuuuuuno njih/nas bilo blikirano... hihiihh ali bi život bio lakši... ;D
2013 02 22
Ili kao što na blogovima postoji da blogerice prije objave svakog komentara i odobre takav komentar za objavu, tako i teme, da budu na čekanju sve dok ih adminica ne odobri. i pri tome ne mislim na ve podforume nego samo određene. tipa objavljivanje tema na podforumu aukcije i sličnim, mislim da to ne bi trebalo posebno odobravati, jer se ionako više manje zna sadržaj takvih tema, ali tipa u podforumu o korisnicama i sl, možda bi bilo pametnije da ih admin prije pročita i odobri jesu li za raspravu ili ne..
2013 02 22
i to je dobra ideja
2013 02 22
Ako je smisao blokiranja taj da npr.ja ne vidim tu temu, onda mi je jednostavnije ne uključivati se u razgovor i izbjegavati tu temu.. Cure, pamet u glavu i budite tolerantnije.. [:zaljubljen] Nije nužno da se svi u svemu slažemo i da nas sve smetaju iste stvari, ali zar to nije ljepota ljudskog bića? Svaka od nas ima svoje mišljenje i to ne mora dovesti do masakra [:hihot]
2013 02 22
bilo bi ok da mogu neke osobe blokirati, slazem se s ovim :)
2013 02 22
antonijabesen neki ne mogu izdrzati jer naprosto vole pikat provocirat.neke provociraju...najgore kad neduzni stradaju
2013 02 22
I nemojte se služiti izrazima: "neki" provociraju, ako već kažete da provociraju, onda možete dati i ime te osobe, tj.nick [:zaljubljen] Nedužni se ne trebaju ni javljati [:zaljubljen]
2013 02 22
a sto od toga da ja dam ime.Evo neka komentira nesto,i nekom to ne pase sto je rekla...a ova druga ju izvrijeda.Svaka ima pravo rec sto misli jer teme su javne.Ali nikako ne izvrijedat zato kaj se taj kom ne svida ili kaj ja znam.
2013 02 22
Očito da pravde nema... ali biti će je ;-)
2013 02 22
ah pravda ili ne...nije o.k vrijedat ljude jer se tebi nesto ne svida vili das koment koji nekom nije po volji pa te pljune...eto [:ljut] ja se ponekad boji koment....
2013 02 22
nitko na stranici niti na forumu NEMA PRAVO vrijedati nikoga a kamoli maltretirati, a zalosna je tema apel za ban koju sam upravo procitala ... sokirana sam izjavama pojedinaca koje napadaju bez osnova
2013 02 22
ovo nije bam...nego ak te neko vrijeda da ga mozes blokirati...tj.ti ga zblokiras i ne vidis negove komentare,a drugi ga mogu vidjeti...mislim da bi se takvim uvodom mogli izbjec veci skandali
2013 02 22
ne mislim da bi nekog izbacit iz krpica to je na admini,samo da se te dve osobe koje ratuju ne vide i ne cuju.Ali to je samo moja ideja
2013 02 22
da martina98 i jos bi perfektno bilo kad jedna osoba ne bi imala 100 profila nego samo jedan [:smijesi]
2013 02 22
1 2