Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

i kaj sad??

Držala sam rezervaciju mjesec dana, odnosno do jučer. Izgubila 5 kupaca radi rezervacije. Osoba se nije javila. Ja sam korektno poslala poruku, odgovor nisam dobila, i kaj sad?? Da ostavim neutralnu ili kaj?? Da čekam još mjesec dana da se izjasni?? [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 11 22
Da, neutralku. I nemoj kad tema padne u zaborav ne učiniti to [:smijesi]
2014 11 22
Ja sam čekala tako i rezervirala...cura non stop govori ' čekaj,uplatit cu ' , jednostavno makni iz rezervacije pa u slučaju da se ne proda,ona kad skupi novce javit ce se ponovno [:smijesi]
2014 11 22
Ajme mjesec dana? daj neutralnu i prodaj,sto si trebala davnih dana...
2014 11 22
Ma nemoj cekati prodaj dalje
2014 11 22
je,pa će joj ova ostaviti osvetničku [:sokiran]
2014 11 22
Vidim bila je prijavljena i nije se ni udostojila odgovoriti, mjesec dana sam čekala, imala sam priliku prije prodati istu stvar. Znači odma neutralna, ali ne radi rezervacije nego radi toga jer se nije izjasnila na moju poruku!!! [:frustriran] [:frustriran]
2014 11 22
za uzimanje podataka mozes ostavit neutralnu
2014 11 22
Ma kakva osvetnička.. dajte, pa ovo su krpice i ništa više.. tlačiš onda adminku dok je ne obriše i doviđenja.. Pa svatko od nas ima oči i vidjet će da je osvetnička i nećeš imati problema. Ne bojte se
2014 11 22
nismo razmjenile podatke! Osoba je tražila da se kozmetika rezervira na mjesec dana, kunula se živim bićem da će je kupiti i umalo kleknula na koljena da je ne prodam. I ja glupača glupa sažalim se, ponadam se, i nakraju zajebem samu sebe jer sam uopče pristala na rezervaciju na mjesec dana. Molim nek mi se javi osoba koja zna malo više o tome kad se ostavljaju neutralne povratne??!!
2014 11 22
takoder je i kod mene bilo tako, rekla mije prosli mj da ju pricekam do 20-og, al evo, dvadeseti prosao, a ja nisam prodala peglu iako sam imala upita, ah-.-
2014 11 22
Obavezno ostavi neutralnu. I ja tako radim kad netko uzme podatke i i kao sigurno kupuje i onda se više ne javi. Dosta je bilo. [:frustriran]
2014 11 22
ali mi nismo razmjenile podatke. Zato me i zanima dal ide neutralna kad je rezervacija u pitanju, a podatci nisu razmjenjeni??
2014 11 22
Pouka dana- nikad dati tako duge rezervacije. [:tuzan] ..pogotovo nekome s kim vam je to prva suradnja.
2014 11 22
Mislim da to ovisi o kontekstu vašeg dogovora- većina cura ostavlja povratnu ako se uzmu podaci i ne uplati se. Bez uzimanja podataka sve je na dogovoru, a znamo kako to često završi... Dakle, nema pravila- ostaje na tebi.
2014 11 22
1 2