Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

i kaj sad??

dala sam neutralnu, objasnila situaciju, pročitala poruke koje smo razmjenile da se opametim, i na kraju krajeva sam odlučila da bude neutralna, ne kvari joj rejting jer joj još uvjek piše 100% poz [:frustriran]
2014 11 22
Jesi li na kraju prodala tu stvar ili je još slobodna?
2014 11 22
slobodna je kad sam jučer tek okončala rezervaciju, cura mi se nije javila, a jučer je trebala. Još sam se ja njoj javila, a ona, iako se prijavila, nije odgovorila na poruku, ma radi se o ovoj kozmetici! Baš mi je žao jer su mi cure nudile odmah uplatu, i pitale zašto rezervacija tako dugo, mene je sram javiti se tim istim curama ponovo! Cure ako vidite javite se! Bilo koja! [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2014 11 22
Neka te ne bude sram- nađi te cure, javi im se redom, ako koja odustaje onda sljedećoj.
2014 11 22
da, razumjem da kao "trgovac" trebas biti fleksibilan ali cemu rezervacije od po mjesec dana?! Ja ukoliko i pristanem na rezervaciju to ce biti od maksimalno 3 dana, ako u roku od tri dana ne kupac ne uplati iznos - micem rezervaciju. Zasto komplicirati kada moze biti jednostavno [:sramezljiv]
2014 11 23
1 2