Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica i bezobraznica JosipaEpe

Ovako, kupila sam D&G čizme za 500 kuna, opis ćete vidjeti u linku, da bih zajedno s frendicama skužila da su ove zakrpe na zadnoj strani nestučno sašivene od loše kože, mislila sam po slikama da je to takav dizaj. Nakon reklamacije bezobraznica mi piše da je napisala o meni da ne vraća novac, te mi savjetuje da prodam čizme na Njuškalu. Molim vas cure podatke ako ih imate, uplatila sam nekoj Doris Pecic, navodno ujna, zapravo nisam uplatila na račun, jer sam inzistirala na pouzeću i naravno bacila kovertu. [:vrti] Prvo ću kontaktirati roditelje i navodnu ujnu a onda podnijeti privatnu tužbu, jer sam kojim slučajem magistar prava, nije mi žao sudskih troškova, nitko me neće raditi budalom i na koncu konca oduzimati mojem klincu. Mislim da me dosta vas zna i da vam je sve jasno. Pomoć [:poljubac]
2014 11 24
JosipaEpe, vrati ženi novac ako nije bilo napomene da su pokrpane! Znaš li koliko je danas teško novac ZARADITI??
2014 11 24
Vjeruj mi ovo ću riješiti i cure, sastaviti ću šprancu tužbe tako da se možete sutra javiti u inbox, šaljem svima besplatno [:zaljubljen]
2014 11 24
Haha... vjerujem ti [:poljubac]
2014 11 24
evo mogu potvrditi jer sam ih vidjela da su čizme, inače kombinacija kože i platna, očigledno pukle od navlačenja i da je na obje stavljena zakrpa koja je tako loše i grbavo šivana da je to strava [:znoji] [:znoji]
2014 11 24
[:sokiran] zar još jedna
2014 11 24
ova zakrpa je takva strava [:vrti] [:vrti]
2014 11 24
samat12 sam daj. nemoj da te radi budalom.
2014 11 24
Sama oduzimas od svog djeteta cim si kupujes cizme od 500kn
2014 11 24
Hvala ti lanabacicc na tvom komentaru, zaista divno, da li bih trebala hodati bosa ako imam dijete?
2014 11 24
baš bi mogla i bosa hodati, zar ne? [:sokiran]
2014 11 24
Pa imas lijepih cizama i za 200kn, uostalom vidjela si na slikama tu ruznu zakrpu, nije nesto sto nisi vidjela pa dobila takvo
2014 11 24
koka ja sam tvoj eho [:kesi]
2014 11 24
o bože te balavice treba dobro napljuskati da im takvo nešto ne padne na pamet ,kakvi će to danas ljudi biti kad se već danas ovakvim stvarima služe [:ljut]
2014 11 24
ma da, jasno lažni profil stvoren prije tri minute Josipa vrati novac neće to dobro završiti, ovim ponašanjem samo dokazuješ da si lažljivica i prevarantica, otvaranje profila, javi se sa svog [:hihot]
2014 11 24
1 2 3 4 5 ... 12