Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica i bezobraznica JosipaEpe

Jedan Aleluja i jupi u isto vrijeme! Super da se to riješilo ali ja se slažem da ne brišeš neg. jer ipak se prevara desila, a ti si na kraju uz muku dobila nazad lovu [:poljubac]
2014 12 05
Hvala Bogu na vama divnim curama, odlučila sam se držati svoje riječi i obrisati negativku, ali tema će ostati, a ostati će i na crnoj listi. Ma horror živi, lako za muku, ali vrijeđanja, i ja kao i svi ponekad kupim nešto na placu i ne mislim da je to kraj svijeta, ima dobrih stvari, samo su i oni skupi. Očito da osobama kao što su ujna i ujak to predstavlja najgoru noćnu moru i da bi ljude koji kupuju "na štandovima" trebalo obilježiti da se ne miješamo s njima [:vrti] Ma to govori sve o njima....
2014 12 07
Ne čitaju svi po forumu niti traže crnu listu... bilo bi korektno od vas ostaviti bar neutralnu ocijenu (s linkom na temu možda). Drago mi je da ste sve riješili,ali isto tako moze nasjest bilo tko drugi..pratim temu od prvog dana i vjerujem da vam je ovo bilo mučno iskustvo koje ne bi poželjeli nikome.
2014 12 07
Draga GlowFat, kada bi se malo bolje raspiltali s kim ulazite u 'biznis' onda bi se šanse za ovo kaj vam se desilo smanjile. Ta Maja (bivša miss HR 2012.) i njena sestra Dina nemaju original robu. One su dobro poznate u Dubravi i Zagrebu općenito i poznat je način na koji dolaze do krpica koje tu prodaju. Niš one PRAVO nemaju. To su fejkovi iz Kine koje im daju oni kojima one daju (ak me razumijete).
2015 10 17
Da čovjek ne povjeruje, nakon skoro godinu dana evo još jedne hrabre i odvažne koja će stresti u brk koga što sleduje - čučeći iza lažnog profila (ak me razumijete) [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2015 10 17
Draga gita, na koga se to odnosilo?
2015 10 18
Draga nochina, pogađaj tri puta.
2015 10 18
A vi ne cijenite korisne informacije? Dajte molim vas pustite druge da se posluže ako vama nije stalo, sigurna sam da je mnogima stalo do toga ne budu prevarene.
2015 10 21
Jep. A povijesno je dokazano da je za informiranost koja će nas spasiti prevare najbitinije saslušati priču o seksualnom životu prevarantice, lansiranu s lažnog profila [:pospan]
2015 10 21
Gitice, samo sam u prolazu kroz temu pa naletim na tebe što me uvijek razveseli [:poljubac] Uvijek me nasmiju tvoji iskričavi postovi, samo mislim da bi osobi x objasnila teoriju struna isto kao i osnove elementarne kulture [:jezik] [:hihot] To ti je kao i kad osobi bez sluha pokušaš objasniti da ju je ružno čuti i da ne pjeva na mikrofon za njeno dobro, a ona se naljuti i pjeva još glasnije jer smo mi, ofkors, zavidne i zle [:smije]
2015 10 21
hahaha a ti poznaješ dotične cure ili slične njima ili si sama takva, pa je prvo što ti je upalo u oko ovo s kim spava dio [:place] . Ne treba to naglašavati, niti sam naglasila, ali ako se tako dođe do robe onda je i za očekivati kakve će kvaliete biti. Odi se javi curkama i uvjeri nas u suprotno, a do tada..shhh
2015 10 22
Neopisiva neinteligencija, potpuno u skladu s lošim manirima, podlošću i zloćom [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2015 10 22
Si ragovarala s 'damama'? I kako je prošla transakcija? Jesi li dobila ono što je ponuđeno? A daaj pa podijeli s nama nešto, ne budi tako misteriozna. Osvjetlli obraz onih koje si na lošem glasu. Znaš...znam i ja jednu gitu, ona isto 'operira' s njima..pretpostavljam da je gita skraćeno od Brigita [:smije]
2015 10 23
[:pospan] [:pospan] [:pospan]
2015 10 23
1 2 ... 10 11 12