Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica i bezobraznica JosipaEpe

vidi se na cizmama da to nije krpano jucer, frisko. neko je to slikao kad je nabavljeno, pa ubio na mrtvo ime, pa krpao, pa jos malo izubijao, pa uvalio tebi.
2014 11 26
samat12 reci ti toj "ujni" da uzme manju žlicu za drogu [:smije]
2014 11 26
Ako pogledate povratne informacije MAIMOKRI, nabasati ćete na jednu koja na zanimljiv način objašnjava zašto je njoj iritantnije ponašanje prevarene nego prevarantice [:pospan]
2014 11 26
Ne mogu vjerovati. Dogovorimo se da pošaljem prioritetno - dostava u osam sati, tako i pošaljem i imam što vidjeti na praćenju pošiljki. Pošiljka je stigla i nije preuzeta. Naravno da me JosipaEpe tražila još jučer da brišem temu i ocjenu, jer će ujna sigurno preuzeti paket [:frustriran] Ma ovom sranju nema kraja [:vrti]
2014 11 27
Ne brisi temu ni pod razno
2014 11 27
Teške manipulatorice...dala bi si ja truda i nekim "ujkom bilderom" došla doma na kućnu adresu pa neka onda kaže ujna zašto ne vraća novac
2014 11 27
Oduvjek sam mislila da je visoka cijena robe garancija i stanja stvari - sad kada malo bolje pogledam i razmislim - definitivno nije. Što znače čizme branda kada su razvaljene i popravljene - takvu stvar ni ne stavljaš u prodaju - to poklanjaš ili bacaš u smeće
2014 11 28
Imam i ja 'slučaj' sa jednom, koja je blokirana, izbrisan profil..što ti ja znam..DinnaN - iliti Maja Nikolić ili Dina Nikolić, iz Zgba Kupila sam jaknu koja je krivo opisana, kao original, fejk žešći, niti k od krzna (pravog) kako je navela u opisu.. Odmah sam joj rekla da nije korektna i fer i da ću joj poslati jaknu natrag te da želim svoj novac. Naravno nestala je sa krpica u roku 24h. Poslala sam joj danas mail napisala je ovo Glupaco glupa! Prijavila si mi profil na krpicama.hr i onda jos zelis suradnju. Zovi kog oces,dodi mi doma i poljubit ces vrata. Zovi mi policiju,ako si vec saznala ime moje mame i brojeve telefona saznaj da mi i tetka radi u policiji. A novce ti ne mogu poslat sad,nego sutra. Imam i drugih vaznijih obaveza. s kim ja imam posla. Mala ima 21 godinu, mogu joj mama biti [:frustriran]
2014 11 28
katjazg, potpisujem, GlowFat, užas, iskreno se nadam da ćeš dobiti svoj novac natrag. Moj novac navodno putuje, nekoliko puta me je nazvao, ovaj put ujak, da mi kaže da mi je uplatio poštarinu, na što sam ja rekla, da je nećakinja inzistirala na dostavi u roku 8 sati i da definitivno nije moj problem što su pošiljku podigli naknadno. Kao što sam napisala i ja sam platila 60 kuna poštarine kad sam primala pošiljku, Bože moj, kolateralna šteta. Na to sam čula da nisam dostojna kupovati njihove čizme, da idem na plac i na štandove i da si kupim ono što si mogu priuštiti itd itd..... Jadno, prejadno, za čizme koje su zaista za smeće.... Nadam se da će novac stići i da će se ova muka završiti, uglavnom, u budućnosti kupujem isključivo od pet krpičarki koje su mi već i prijateljice, ovakvo iskustvo si zaista ne želim još jednom priuštiti [:vrti] Topic ne brišem iz jednog jedinog razloga, što umjesto da sam dobila pristojnu ispriku, ja sam upućena da skupljam iz kontejnera jer je to moj nivo [:smije]
2014 11 29
Da, hvala svim dragim curama koje su mi pomogle, što na topicu, što u inboxu, i to bez provizije [:kesi] [:poljubac]
2014 11 29
Drago mi je da si uspjela! Bravo [:poljubac] Kad ćeš ići po kontenjerima, zovi i nas [:hihot] [:hihot] možda nađemo nešto za sebe [:smije] [:smije]
2014 11 29
indirav23 [:smije] [:smije]
2014 11 29
E...draga...ima tu prema poslu kako idem, jedan kontenjer za odjeću, idemo u nabavu večeras?? [:smije] [:smije] trebam nešto za prodat ovdje "friške" robe [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 11 29
A ne draga, ja sam ipak nobles, kontejnere obilazim samo u Milanu (nadam se da se nitko neće naći prozvanim [:smije] )
2014 11 29
[:smije] [:smije] [:smije] ludice [:poljubac]
2014 11 29
1 2 ... 8 9 10 11 12