Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica i bezobraznica JosipaEpe

gea, problem je ionako sto je imala 500kn, dok te kojima svaki karamfil smeta drze stav kao da nemaju ni 5. u njoj je problem sto one nemaju. ocito. strahohohohota
2014 11 25
Ne kužim šta koga boli neka stvar koliko je netko platio čizme. Nazvala ona taj novac svojim ili od svog djeteta ne daje nikom pravo da joj ga prevarom iliti lažnim opisima navodno očuvanih čizama uzme. Dalje,na onim slikama ne ni ne vidi toliko da to nije originalno bilo na čizmama, jer ipak moda danas izbaci sto čuda, i virujem da se to moglo vidit tek uživo i da uživo i izgleda sto puta nakaradnije nego na slikama. Prema tome, neka pojedine pametnjakovićke prekinu mlatit praznu slamu jer se iz aviona vidi ljubomora. Da,zašto bi si itko mogao priuštit čizme od 500 kn kad već ja ne mogu,jel? [:vrti] Katastrofa
2014 11 25
MIAMOKRI znači prema svima pa i prema tebi treba postupiti kao prema potencijalnom lopovu, tisuću slika i pitanja? Da li je tebi jasno da sam mislila da je to dio originalnih čizama a poslije vidjela da je to katastrofa što možeš vidjeti na slikama. I otkud tebi pravo da me nazivaš budalom? Nadam se da će ujna održati riječ i vratiti čizme, jer nakon što sam prošla kako jesam ima takvih kao ti (iako su većina klonovi) koji se obruše kao kobci. U čemu je problem, opet te pitam? I zaista, sjaši s mog djeteta. Sve što zaradim je naravno za nas dvoje i sigurno ako bacim 500 kuna zbog prevare da se to odražava i na njemu. Intersantno nisi komentirala kada sam na forumu poklonila veš mašinu skoro novu jer sam ja dobila od prijateljice drugu pa sam samo željela nekom pomoći i razveseliti ga. Budala, točno, jer ti to sigurno ne bi napravila. Ili bi prvo tražila dokaz o imovinskom stanju? Ovim završavam prepisku s tobom jer si očito ogorčeno stvorenje, čemu inače braniti prevaranticu a napadati kupca koji je uredno platio?
2014 11 25
Toe sve zato kaj vesmasinu nisi njoj poklonila. Ziher [:smije]
2014 11 25
cipelitza [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 25
Ajd cipela udari sama sebe toljagom po glavi,ne spadas nikuda i nisi dostojna ni jedne teme na forumu Samat12,nebi sa tobom o svom imovinskom stanju [:poljubac] Jedino to mogu reci da si me nazivcirala totalno sa spiko da si vidjela sa svojim frendica...one ti trebaju reci dal je nesto lijepo il nije? I jos jedno,zasto nisi otvorila paket pred postarom? [:vrti]
2014 11 25
Je cipelo,bas zato kaj ja nisam herbala masinu... Cujem od cura na forumu da tako ti pobiras stare krpe pa preprodajes pa mi je sinula ideja da bi to mogla ja izvest s masinom [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 11 25
"Ona cuje na forumu". Talk about special powers. [:smije]
2014 11 25
Pardon,"CITALA" Neznas nista drugo primjetit,nisi bas lukava...svijesna si da si se utopila u vlastitom govnu [:hihot] Isplivat ces van sutnjom,pardon ne pisanjem po forumu da odes u zaborav jer tvoje krpe ionako nitko ne gleda
2014 11 25
Prostaklukom nadoknadjujes nedostatak argumenata ili ti je rjecnik opcenito tako siromasan?
2014 11 25
MAIMOKRI ne bih se baš složila s tvojim mišljenjem u vezi ove prevare, ali svatko ima pravo na svoje. Cilj je riješiti se kukolja koji ne moraš dodatno ispitivati i igrati se nika praskatona, koji svjesno ide prevariti nekoga tj, podvaliti muda pod bubrege. to je samo jedna vrsta prevaranata koji su se nakotili ovdje, treba i one što uzmu novac pa ne pošalju paket isto istrijebiti ovdje ima jako puno cura, naivnih, lakovjernih i bez loših namjera pa pretpostavljaju da su svi takvi. međutim to ne smije biti opravdanje za prevaru "nisi tražila dodatne slike ili što već" pa neka joj. Slažem se da treba biti oprezniji i mudriji, to stoji, pogotovo za ovakve svote novca. ali sve koji varaju i pokušavaju prevariti i iskoristiti tuđu nemarnost ili nedostatak informacija treba maknuti sa ove stranice i to trajno
2014 11 25
to je cilj ove teme molim te nemoj se upuštati u daljnje rasprave s cipelitzom, popusti i ne dajmo da tema ode u krivom smjeru. očito je da imaš svoje mišljenje i stav, ne bježiš od njega, to je super, ali možda bi bilo bolje da ga braniš nekom drugom prilikom [:smijesi] cipelitzo i ti prestani brzo [:smijesi]
2014 11 25
Mex covjek puno govori i o sebi i o temi kad ti se cini da se s teme skrenulo.
2014 11 25
MIAMOKRI, mislim da je mexicana ubola u "sridu" Jedno hipotetsko pitanje - da ti trebaju npr. cipele, vidiš ih ovdje u nekog sa artiklom koji ti po slici i opisu odgovara, pošteno platiš- nebitno koliko i dobiješ cipele koje su nenosive i oštećene, da li bi se osjetila prevareno? Ja bih, ne postavljam milion podpitanja jer smatram da je to nepristojno, polazim od sebe i kućnog odgoja jer drugačije ne znam, te smatram da je stvar pravila a i opće kulture prezentirati artikal kakvim je doista. Ovako stvarno ispada da držiš stranu nekom tko je svjesno lažno opisao artikal, što nimalo nije potrebno u ovakvim temama. Jer ovo je prevara, jasna i očita, po meni sasvim u rangu one kad netko ne isporuči traženi artikal. Ne ljuti se, ali ovako ispada da samo trolaš temu i mičeš je od njene osnovne svrhe. A privatne antipatije i simpatije, molim te, ostavi po strani, jer, na žalost, ma koliko pažljive bile, ovo je stvar koja se može dogoditi meni, tebi, svima nama. [:smijesi] Samat, javi da li si dobila novac [:poljubac]
2014 11 25
mexicana, komentar bez greške [:poljubac]
2014 11 25
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12