Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica i bezobraznica JosipaEpe

ma indira draga, ja sam prošla istu kalvariju sve znam, hvala ti na toplim riječima [:poljubac]
2014 11 24
Da, sad sam shvatila da mi uopće nije dala ni povratnu, e sad će negativka nakon 94 pozitivne i barem 200 koje nisu mogle biti ostavljene jer možemo ocijeniti sam dva puta. Hvala svim curama na porukama u inboxu, javiti ću rasplet. U svakom slučaju curi bi bilo najelegantnije da vrati novac i da završimo ovu priču, jer će zaista biti neugodno. Ni ja se ne veselim parnici. Ne znam ko pametan uživa u suđenjima [:frustriran] Budući da sam sad ja "šef čizama" to je jedino što mi preostaje. [:vrti]
2014 11 24
You are the BOSS, da, hodaš bos [:hihot]
2014 11 24
Stvarno, što je bilo s onom Mateom i vraćanjem para [:sokiran] ? Digla se frka, pale teške riječi, priznanja,razotkrivanja....na kraju - tresla se brda, rodio se miš [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2014 11 24
gitadevi, bila si u pravu, cura se javila, novac ne vraća ako ne maknem komentare, traži broj mobitela da me ujna nazove, ma nema šanse, još i to [:frustriran]
2014 11 25
I da, kod mene će se roditi slon, jer ja neću odustati, podatke imam, sutra pišem tužbu, danas nešto nemam volje, tako da će se stvar sigurno riješiti, pa nek bude presedan, da barem jedna prevarantica višestruko plati to što radi. Opet kažem, pomoći ću pravno javite se u inbox, dosta je toga [:vrti]
2014 11 25
Svako malo netko nekog zavalja. Najdraži su mi komentari zašto ne pitaš ima li oštećenja - jednostavno zato što svatko polazi od sebe, da prodajem nešto, prodavala bih u stanju koje bih pažljivo navela. Ako ne piše da je čizma krpana ( a i ovo čujem prvi puta) normalna osoba se neće ni sjetiti pitati. Samat sretno, iz Splita sam pa ako ti što zatreba, vrlo rado ću priskočiti [:zaljubljen]
2014 11 25
kad bi barem jednoj stali na "rep", mislim da bi i stranica mnogo dobila na sigurnosti. Samo nemoj odustati, nije toliko stvar novca ( iako nije mali) nego principa. Ovdje se igra na tu kartu da ćemo odustati pa ispadamo svi budale [:frustriran]
2014 11 25
Ma cure sta je vama... [:hihot] Jesi li vidjela slike?Dal ti je zena uperila pistolj u celo da moras kupit cizme? Ma cime ti plasis curu?Tuzbom?Ko ce tu vjerovat?I na kraju krajeva izvukla si deblji kraj jer si mogla cizme otvotit pred postarom i ako ti se nesvidaju vratit ih [:poljubac]
2014 11 25
A prijetiti se s parnicama,prica je za malu djecicu...Pravnice ipak malo pametnije razmisljaju...A tebi ce jos puno skole i ucenja trebat da doguras do toga [:poljubac] Znam kako se osjecas zbog svojih novaca i nisam protiv tebe al al nacin na koji si opisala temu nesvida mi se nikako i sama si pocela spominjat djete ato je veoma plitko i jadno od jedne pravnice
2014 11 25
Ne kužim te baš MIAMOKRI, nije baš da je rekla da je dijete ostalo gladno zbog tih čizama, nego je kao i svaka majka, što pretpostavljam da si i ti, preračunala trošak za sebe kao nešto što je mogla dati djetetu. Barem sam ja takva [:smijesi] . Po meni to je bila usputna primjedba, kao kad netko napiše mogla sam taj novac darovati nekom pa mi ne bi bilo žao. A da je uzrujana, normalno da jeste, zar ti ne bi bila da ti netko laže za 500 kuna? I nisam pravnik, pa ne mogu argumentirati valjanjost ni tvoje ni njezine tvrdnje, ali nadam se da je njezina točna, da nas barem poneki zakon štiti u ovoj državi čudnovatih kljunaša. Ovako mi tvoj post samo djeluje kao vjetar u leđima nekom tko ovdje dolazi varati [:smijesi]
2014 11 25
nestao klon lanabacicc koja se tako obrušila na mene, mislim da je sada svima sve jasno [:hihot]
2014 11 25
benti skljocu, opet junakinje dilaju smece. i padaju teske rijeci, protutuzbe zbog zastrasivanja tuzbom snaznom poput stijene [:smije] sta jos necu vidit
2014 11 25
Ja bih samo dodala: Sretna mama, sretno dijete! Samat, nadam se da će se sve riješiti u tvoju korist!
2014 11 25
cipeliza moja, TheMoon, hvala što postojite [:poljubac]
2014 11 25
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12