Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica i bezobraznica JosipaEpe

Ja sam napisala svoje misljenje a cipela misli da uvijek moze svakog popljuvat I PONAVLJAM NISAM PROTIV KUPCA U OVOJ PRICI ALI SAM PROTIV ZENA KOJE UPLACUJU PA DA SE RADI I O PET KUNA NEKOME A DA NISU PROVJERILES TO KUPUJU I ONDA KUKAJU PO PO FORUMIMA KAO DA SU PRISILJENE NESTO KUPIT cipelo ti nemas nikakav argument da se prijavis uopce na krpe a kamoli da komentiras necije misljenje na forumu I kad se radi o tebi ...tu netreba glumit finocu,samo ostro s tobom [:poljubac]
2014 11 25
A slika cizama vidi se sa aviona...Da su za stavit u kontenjer
2014 11 25
Oprosti, MIAMOKRI, malo trolaš [:poljubac] , sama kažeš da nisi protiv kupca. Predmet ove teme nije cipelitza, nego prodavanja nečeg što ne odgovara opisu. I sama kažeš da nisi protiv kupca, koji je, činjenica je PLATIO svoj artikal, a sve ovo s propitkivanjem i našom naivnošću ili glupošću ako to tako hoćeš nazvati, nije za ovu temu nego npr. za temu -Kako izbjeći prevare, zar ne. Ovako samo oni koji su spremni uvaliti bilo kakvu laž, fotošopirati slike i što sve ne da bi dobili novac za koji artikal realno ne vrijedi samo dobijaju krila. Vjerujem da nisi zlonamjerna, ali ispada tako kad se čita sa strane. Ovo nije ta tema [:smijesi] . Desilo se što se desilo, prodavač je lagao, kupac možda vjerovao više nego što je trebalo, nemojmo sada nju razapeti ili odvući temu tamo gdje ne treba [:jezik]
2014 11 26
MIAMOKRI, nisi čitala, slika se ne vidi, jer ju je prodavačica makla - ono je slika sa srpskih krpica [:smijesi]
2014 11 26
Ne, novac još nisam dobila, primila sam pitanje kako ću poslati čizme, ma bilo kako samo da završimo priču. Koja ograničenost, katalogizirati ljude po tome koliko su platili čizme, imaju li dijete - naravno dotični bolje od mene znaju kako ja brinem o svojem klincu - da li jesu ili nisu pravnice, hm, u čemu je poanta? Da šibnem fotku diplome? [:hihot] [:hihot] [:hihot] Dobila sam silnu volju pomoći curama koje su prevarene, ipak batine po tuđim leđima ne bole, morala sam dobiti po svojima [:smije] no nitko se ne javlja u inbox [:sokiran]
2014 11 26
Da, možda sam i ja budala, jer smatram da svi koji ovdje nešto prodaju prezentiraju stvari takvima kakve jesu. Ipak, u mojih tridesetak kupnji ni jednom nisam dobila nešto što je drastično neodgovaralo opisu - jednom tenisice točnog broja ali manjeg gazišta, što sam ipak stavila u svoj grijeh i poklonila ih jer sam međubroj. Dapače, dobijala sam stvari koje su mnogo kvalitetnije i vrijednije od onog koliko sam ih platila, sa svim prodavačima sam ili ću ponoviti suradnju, što je, vjerujem, još jedna potvrda da nije glupost vjerovati da se prodavači i kupci drže pravila sajta te da one koji lažu treba banirati, bili oni kupci ili prodavači. Upravo zbog mojih super suradnji pusa velika svim curama i ženama s kojima sam surađivala, mislim da treba iskorijeniti ovakav kukolj, jer ne mogu zamisliti da netko te divne prodavačice tretira kao kriminalce zbog ovakvih mutnih likova koji bi prodali dušu za koju kunu [:frustriran]
2014 11 26
Mene nit zanima koliko cizme kostaju nit tvoje djete(sama si dala naglasak na jedno i drugo) Mene zanima zasto nisi onda pred postarom otvorila paket i provjerila dal ti odgovara?Ipak nisi nasla novac na ulici pa ces za ovakvu sumu provjerit sta kupujes? I nakraju krajeva jesu li ti se svidale cizme sa tim zakrpama? Mislim na slici kad si vidjela?
2014 11 26
A eto, nek te ni to ne čudi, ali, naravno da nećeš, kome bi je šibnula, nekom koga ni ne znaš i tko o tebi donosi zaključke na temelju onog što je izvukao iz konteksta. Tužno. A ja sam u kontekstu vidjela da si ovu temu uz traženje pomoći, otvorila da na obavijestiš s kim ne treba imati posla, te da si usput nudila pomoć BILO KOME KOME TREBA, te da si je i davala, materijalnu, kako i stručnu. MIAMOKRI, tebi su te "sitnice promakle". šteta, nekom je čaša uvijek napola puna, a nekom napola prazna [:tuzan]
2014 11 26
MAIMOKRI da si čitala, pročitala bi moj odgovor, ne možeš otvarati paket dok ga ne platiš, koja glupa ideja, što bi mi onda poštar trebao vratiti novac i odnijeti otvoreni paket u poštu? Zašto te toliko smeta moje dijete i cijena čizama? Kakva je to inkvizicija? Ne smijem spomenuti dijete, on je motiv zbog kojeg neću baciti 500 kuna kroz prozor. Cijena je bitni dio ove priče. I uostalom što te toliko smeta kod mene? Nisam ti napisala, niti ikom drugom niti jednu ružnu riječ iako si me nazvala budalom, cijelo ti vrijeme pokušavam objasniti ali kod tebe očito vrijedi ona Margaretas ante porcos. Gubiš silno vrijeme obračunavajući se samnom iz samo tebi znanih razloga. Cure novi rasplet, upravo mi se javila prijateljica iz Splita, kojoj su te čizme trebale biti uvaljene, a kad ih je primila u ruke i vidjela te zakrpe, naravno da je popizdila. Ja sam očito samo jedna u nizu.
2014 11 26
Da, trudila se i pokušavala i eto, slomilo se na tebi. Stvarno se nadam da ćeš dobiti novac nazad [:smijesi]
2014 11 26
i ja draga i ja [:poljubac]
2014 11 26
Ne pricaj gluposti,pa ti bi trebala znati zakone PAKET SE SMIJE OTVORIT I AKO TI SE NESVIDA NEMORAS GA PREUZET Nisam iz nikakvih razloga protiv tebe,jednostavno mi se nesvida tvoj nastup pri otvaranju teme i ovo je forum ps svatko moze iznesti svoje misljenje I ako si dala javno p reci onda Jesu li ti se svidjele ove zakrpe na slici?
2014 11 26
E moja hanami, pisale su cure nešto o tome, ja još nisam isprobavala tu mogućnost, a bilo je situacija kad sam željela - skup artikal ili sasvim nova korisnica, ali svi bježe od toga. Ne razumijem zašto kad sam ja voljna platiti poštarinu koja je veća. Iako, meni su savjetovali Overseas za otvaranje.
2014 11 26
Ja nisam još nijednom, pokušala sam pitati jednu korisnicu, jer je bila nova a nije bila mala cifra, ali otpilila me. Kad sam ovdje došla, malo me to začudilo jer sam mislila da sve stranice ovog tipa funkcioniraju po nekom sistemu pouzeća
2014 11 26
Obećala sam samoj sebi da ću šutjeti dok mi ne vrati novac. Ali evo vrhunca bezobrazluka. Čizme trebam poslati da ih ujna vidi i onda će navodno uplatiti novac. Ma čista prevara i bezobraština. Ispada stvarno da sam ja sašila zakrpe [:frustriran]
2014 11 26
1 2 ... 7 8 9 10 11 12