Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što napraviti kada ste prevarene?

Prevarena sam od strane korisnice Pentri u iznosu od 250 kn, također je još jedna korisnica prevarena s njene strane. Obje smo ostavile negativnu informaciju, no njen profil je sada izbrisan. Svjesna sam da svoj novac nećemo vidjeti više nikada, ali kako spriječiti da ona opet napravi profil i opet prevari nekoga? [:ljut] [:znoji]
2014 11 25
pa kaj ti nemaš njezine podatke? ono, broj računa i ime i prezime?
2014 11 25
Nazalost nikako se ne moze sprijecit..
2014 11 25
podatke na crnu listu, ime prezime i br rn na koji ste uplatile [:smijesi]
2014 11 25
Božeee, ovo više nije normalnooo, pa otkud sve te silne prevarantice? Svaka druga tema je neka prevaraa [:place] [:place]
2014 11 25
Imam ime i prezime i broj računa, druga korisnica koja je prevarena je stavila na crnu listu neki dan [:tuzan]
2014 11 25
Za 250 kn ja bih je našla na fb i zaprijetila joj,da vrati novce inače bi razglasila svima da je kradljivica.Nije bitan iznos,a jeli treba dopustiti da te netko pravi budalom,pa nisam ja novce na ulici našla,izborila bih se ja za njih.
2014 11 25
A upišeš Katarina Poljak i izbaci ti sto profila, ne možeš znati koja je ona, nažalost...
2014 11 25
ima ko link profila od pretre miksic / miskic tak nes hitnoo
2014 11 25
Nakon skoro 2 godine na krpicama, eto prvi put da mi se ovo desilo.
2014 11 25
Grozno, pa jeli ta cura prevarantica imala ikakve povratne prije? Zašto ne gledate te povratne ako ih imala negativne?? [:znoji]
2014 11 25
Pa da, zato sam i naručila jer je imala 6 pozitivnih povratnih.
2014 11 25
Kod cura s malo povratnih provjerite tko im je ostavljao povratne, obično su to profili bez povratnih tj. korisnice si ih same ostavljaju. Na ovu Pentri sam upozoravala u par navrata, ima još jedna koja je imala iste slike ko i Pentri (vjerojatno su u kompi ili su ista osoba) samo sad se ne mogu sjetit nicka. Nadam se da će ti neka od cura moći pomoći da vratiš pare.
2014 11 25
Nažalost ja nisam toliko često po forumu i nisam bila upozorena na nju :( A ne znam kako bi vratila novac, njen profil je izbrisan, što mi isto nije jasno, sada više nemam kako doći do nje, ni ja, niti kolegica krpičarka koja je za još veći iznos prevarena.
2014 11 25
eno, recimo, jedna prodaje ajfona. a preko pola ionako malobrojnih povratnih si je naskrabala sama [:smijesi]
2014 11 25
1 2 3