Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što napraviti kada ste prevarene?

Očito je prijavljena adminki kao prevarantica (ima tu cura koje odmah nanjuše prevarante :D) pa je blokirana, vidim da joj je i kompanjonka Sandrijon blokirana (imale su iste slike i ostavile si povratne). Kaj od podataka imaš? Jel imaš još br računa?
2014 11 25
Sad vidim da joj je u povratnima i ona Sandrijon na koju sam negdjeprije upozoravala...sad se ni taj profil više ne može otvoriti...cure,čitajte i pregledavajte one koje ostavljaju povratne...
2014 11 25
Opet Sandrijon,možda je to ista osoba [:vrti]
2014 11 25
Ovo je jako dobra tema, sigurno ću je pratiti. Ja sam nova ovdje i želim tu ponekad potrošiti novac,vidim da ima super stvačica..Iskreno sada sa oprezom. Daj cure pišite što konkretno treba napraviti ako mi se to desi,kako ću dobiti natrag svoje ukradene novce? Pa zar nema neke zaštite kupca? Hoće li mi administrator pomoći?Tema će sigurno mnogima pomoći a posebno nama koje smo nove?
2014 11 25
Imam ime i prezime i broj računa.
2014 11 25
U kojoj banci je račun? Kažu cure da kod net bankarstva, ako je račun u istoj banci, automatski izbaci sve podatke o vlasniku računa (ja imam ezabu i moram priznat da nisam to primjetila, al možda samo nisam dobro gledala). Time bi mogla dobit pravo ime i prezime (obično prevarantice daju lažne podatke) i adresu na koga je račun [:smijesi]
2014 11 25
Ja mislim da se možete pozdraviti sa tim novcima. Pa nema načina da se to vrati, jedino da ju skužite na cesti i uhvatite za vrat. Samo pazite da ona još vas na kraju ne tuži za napad. Tako vam je to. Mene je uvijek isto strah da će me netko prevariti ovdje, ali za sada hvala bogu- nije.
2014 11 25
Ja sam ista banka kao i ona, ali mi izbaci također samo njeno ime i prezime. Mogla bi malo pogledati još, mislim da adresu nije izbacilo, već samo ime i prezime. :/
2014 11 25
Strašno i žalosno [:tuzan]
2014 11 25
podatke na list papira i u policiju ? ili trazi njenu adresu u banci , pa na bus sa nekim debljim kolegicama za koji samar [:hihot] [:hihot]
2014 11 25
Hahaha, dobra ideja, ali samo do pol puta bi me dosao benzin za taj iznos :)
2014 11 25
s tim i racunaju. [:smijesi]
2014 11 25
"Svjesna sam da svoj novac nećemo vidjeti više nikada, ali kako spriječiti da ona opet napravi profil i opet prevari nekoga?" Pretpostavljam da imaš podatke od uplate, ime, prezime, adresu, pa počni odatle, javno i transparentno. [:smijesi] Iako, doduše, to u nekim slučajevima ne mora biti rješenje, jer tko joj brani da slijedeći puta primi uplatu na račun od npr. prijateljice? Uglavnom, kupovina ovdje je rizik jer stranica ne pokriva ovakve slučajeve kao što primjerice rade na Ebayu, tako da univerzalnog rješenja nema.
2014 11 25
ja sam iz vg, pa ako saznaš adresu javi se
2014 11 25
Strah me ode ista vise kupit [:tuzan]
2014 11 26