Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć oko paketa

Pozdrav cure! Posto ce uskoro Bozic odlucila sm svojoj curici od 15 mjeseci kupiti velikog plisanog medu jer je luda za njima. Nasla sam ga i cura mi danas kaze da bi me postarina izasla oko 60 kn. Prosle godine mi je cura slala paket koji je tezio sigurno 10 kila i platila ga 18 kn. Kako? Stvarno bih htjela kupit svojoj curici medu ali mi je to puno postarine s obzirom da sam nezaposlena.Da li postoji kakva caka da ne izadje toliko? Unaprijed hvala!
2014 11 26
mozda bi bilo najbolje da vam posalje busom :) mislim da bi oni uzeli 20kn :)
2014 11 26
može poslat busom ako ima bus na relaciji imeđu vas dvije.Ima inače tarifa za pakete bus-prijevozom ili daš vozaču 20kn...
2014 11 26
Nema smisla. Mozda je racunala cijenu hp expressa gdje se upisuje i visina/sirina kutije. Definitivno ti to moze poslati najnormalnije kao paket nevezano koliko je kutija velika.
2014 11 26
Velikog plišanca od 1 m imaš za 90kn u Kiku, stvarno kvalitetnog, i za 100 u Intersparu, pa ti je to možda isplativije? [:zaljubljen]
2014 11 26
raspitaj se na Pošti, da li se radi o plaćanju pouzećem...to je jako skupo, inače postoji cjenik pošte, čak na netu prporučena popšiljka ide po težini...ali postoje granice...dakle do 500gr, pa do 1000 gr. i t d ..., ako je pouzećem najjeftiniji je način slanja tako da pošiljaoc uplati poštarinu , primaoc nešto plaća, za manje pakete do 10 kn, ali je za primaoca jeftinije ...inače da, ako on plaća i pouzeće i poštarinu moglo bi se raditi o većoj cifri, konkretno slala sam jaknu i rečeno mi je ako primaoc plati poštarinu da bi to za njega bilo oko 60 kn...ima u tome nešto, a najbolje je provjeriti na pošti... ili kupiti medu kako kaže korisnica tamo gdjede su jeftini...100 kuna je OK[:sramezljiv]
2014 11 26
Mislim da sam na tv vidjela reklamu za ogromnog medu u spara ili plodinama ili sl dućanu za manje od sto kn, a veličine djeteta
2014 11 26
A da, obični paket do 10 kg je oko dvadesetakk do 25 kn, ja slala...
2014 11 26
Ok. Hvala vam svima na odgovorima. [:zaljubljen]
2014 11 26
busom nek posalje
2014 11 26
Za krupne stvari najbolja je opcija DPD . Za 29 kn u roku od 24 sata sve bude dostavljeno na kućna vrata - ja sam prošlog tjedna tako dobila stolicu za ljuljanje, a par tjedana prije toga hrastov stolić za dnevni boravak - znaš koja je to težina [:hihot]
2014 11 26